Головна
Україна
Події
08:53, 24 Червня
Информатор UA

Интро

Українські воїни відбили атаку на Лисичанськ, а в Сєвєродонецьку продовжуються бої. Крім того, росіяни захопили Миколаївку. Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, передає Інформатор. Так, в Лисичанську знайшли тіла двох загиблих, пораненого чоловіка госпіталізовано до Чернівців. Лисичанськ та Борівське витримали авіаційні удари. Зі всіх наявних видів озброєння російська армія відкривала вогонь по Сєвєродонецьку, Білій Горі, Вовчоярівці. У Сєвєродонецьку окупанти пошкодили територію та цегляного заводу, обстріляли селища Синецький та Павлоград та три розбиті декілька тижнів тому мости. Багато будинків та приміщення житлово-комунального господарства зруйновано в Лисичанську, страждають від російських снарядів навколишні села. 23 червня та сьогодні зранку, 24 червня, окупанти вели наступ у районі Мирної Долини, де тривають бойові дії. Наступ ворога в районі Борівського успішно зупинили. Крім того, наші воїни відбили наступ у напрямку південної околиці Лисичанська, завдали втрат та змусили відступити. Проте, росіянам вдалося оволодіти Миколаївкою. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

ЗСУ відбили атаку на Лисичанськ, в Сєвєродонецьку – бої: ситуація в Луганській області

Читать на русском
ЗСУ відбили атаку на Лисичанськ, в Сєвєродонецьку – бої: ситуація в Луганській області

Росіянам вдалося оволодіти Миколаївкою

Українські воїни відбили атаку на Лисичанськ, а в Сєвєродонецьку продовжуються бої. Крім того, росіяни захопили Миколаївку.

Про це повідомив голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай, – передає Інформатор.

Так, в Лисичанську знайшли тіла двох загиблих, пораненого чоловіка госпіталізовано до Чернівців.

Лисичанськ та Борівське витримали авіаційні удари. Зі всіх наявних видів озброєння російська армія відкривала вогонь по Сєвєродонецьку, Білій Горі, Вовчоярівці.

У Сєвєродонецьку окупанти пошкодили територію «Азот» та цегляного заводу, обстріляли селища Синецький та Павлоград та три розбиті декілька тижнів тому мости. Багато будинків та приміщення житлово-комунального господарства зруйновано в Лисичанську, страждають від російських снарядів навколишні села.

23 червня та сьогодні зранку, 24 червня, окупанти вели наступ у районі Мирної Долини, де тривають бойові дії. Наступ ворога в районі Борівського успішно зупинили.

Крім того, наші воїни відбили наступ у напрямку південної околиці Лисичанська, завдали втрат та змусили відступити. Проте, росіянам вдалося оволодіти Миколаївкою.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.