Головна
Шоу-біз
Кіно
14:17, 23 Лютого
Информатор UA

Интро

Схоже, що компанія дуже впевнена у тому, що актори зможуть взяти участь у роботі над новим фільмом. Про це пише The Hollywood Reporter, передає Інформатор. За даними джерел видання, більшість, якщо не всі основні актори, які знімалися у фільмах з франшизи Зоряний шлях з 2009-го року, до останнього не знали, що на них чекають зйомки в новій картині цієї серії. Вперше вони почули про це лише з офіційного анонсу. Продюсер Джей Джей Абрамс у рамках презентації для інвесторів ще 16 лютого заявив про те, що акторський склад фільму Стартрек: За межами Всесвіту повернеться до нової картини. Самі актори були здивовані не менше, ніж глядачі. Звичайно, зараз переговори з ними вже ведуться. Перш за все почали обговорювати повернення з Крісом Пайном, але повернути хочуть усіх зірок, включаючи Саймона Пегга і Зої Салдану. За даними THR, робота над сценарієм ще продовжується. При цьому студія навіть не дала проєкту повноцінно зелене світло офіційно, і бюджет також ще не затвердили. Зазначається, що Paramount готова навіть переплатити акторам за їхнє повернення. Оскільки залишається однією з головних кінофраншиз компанії, вона намагається посилювати її як тільки можна. Це також має допомогти задобрити інвесторів. Зйомки продовження За межами Всесвіту все ще хочуть розпочати вже восени 2022-го року, незважаючи на перераховані вище проблеми. При цьому випустити картину хочуть вже у грудні 2023-го року. Варто зазначити, що переговори про нову частину фільму з Крісом Пайном велися ще у 2018-му році, але тоді не вдалося домовитися з акторами. Зараз Paramount покращила фінансове становище та збільшила можливості у переговорах. Нагадаємо, що Warner Bros. випустила перший трейлер фільму , який розповість про становлення короля рок-н-ролу. Читайте також: realme представила в Україні новий годинник Watch 2. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЗМІ: Кріс Пайн та інші актори зі «Стартреку» не знали, що Paramount готує новий фільм за їх участю

Читать на русском
ЗМІ: Кріс Пайн та інші актори зі «Стартреку» не знали, що Paramount готує новий фільм за їх участю

Переговори з акторами тільки стартували

Схоже, що компанія дуже впевнена у тому, що актори зможуть взяти участь у роботі над новим фільмом.

Про це пише The Hollywood Reporter, – передає Інформатор.

За даними джерел видання, «більшість, якщо не всі» основні актори, які знімалися у фільмах з франшизи «Зоряний шлях» з 2009-го року, до останнього не знали, що на них чекають зйомки в новій картині цієї серії. Вперше вони почули про це лише з офіційного анонсу. Продюсер Джей Джей Абрамс у рамках презентації для інвесторів ще 16 лютого заявив про те, що акторський склад фільму «Стартрек: За межами Всесвіту» повернеться до нової картини.

Самі актори були здивовані не менше, ніж глядачі. Звичайно, зараз переговори з ними вже ведуться. Перш за все почали обговорювати повернення з Крісом Пайном, але повернути хочуть усіх зірок, включаючи Саймона Пегга і Зої Салдану.

За даними THR, робота над сценарієм ще продовжується. При цьому студія навіть не дала проєкту повноцінно «зелене світло» офіційно, і бюджет також ще не затвердили.

Зазначається, що Paramount готова навіть переплатити акторам за їхнє повернення. Оскільки «Стартрек» залишається однією з головних кінофраншиз компанії, вона намагається посилювати її як тільки можна. Це також має допомогти задобрити інвесторів.

Зйомки продовження «За межами Всесвіту» все ще хочуть розпочати вже восени 2022-го року, незважаючи на перераховані вище проблеми. При цьому випустити картину хочуть вже у грудні 2023-го року.

Варто зазначити, що переговори про нову частину фільму з Крісом Пайном велися ще у 2018-му році, але тоді не вдалося домовитися з акторами. Зараз Paramount покращила фінансове становище та збільшила можливості у переговорах.

Нагадаємо, що Warner Bros. випустила перший трейлер фільму «Елвіс», який розповість про становлення «короля рок-н-ролу».

Читайте також: realme представила в Україні новий годинник Watch 2.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.