"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Пекін вважає, що дії компаній-виробників зброї зі США суперечать міждержавним домовленостям щодо політики "єдиного Китаю"
У неділю, 7 січня, уряд Китайської Народної Республіки запровадив санкції проти п’яти американських компаній. Причиною стало постачання зброї до Тайваню. Відтепер усе майно цих американських компаній на території Китаю має бути заморожене, а фізичні та юридичні особи в КНР не можуть співпрацювати з ними.
Як повідомляють на сайті Міністерства зовнішніх справ Китаю, під удар потрапили компанії BAE Systems Land and Armaments, Alliant Techsystems Operations, AeroVironment, Viasat, Data Link Solutions. Пекін вважає за допомогою цих виробників зброї, США втручаються у внутрішні справи КНР.
«Сполучені Штати відверто порушили принцип одного Китаю та три китайсько-американські спільні комюніке, особливо положення комюніке «17 серпня», продаючи зброю Тайваню, частині Китаю, і знаходячи різні виправдання, щоб накласти незаконні односторонні санкції на китайські компанії та особи, що є дуже серйозним. Це завдає шкоди суверенітету та інтересам безпеки Китаю, серйозно підриває мир і стабільність у Тайванській протоці та серйозно порушує законні права та інтереси китайських компаній і осіб», — повідомляють у МЗС.
Пекін додає, що «категорично не задоволений», а також подав ноти протесту Сполученим Штатам. Водночас не повідомляється, яке саме майно мають на території Китаю американські компанії-виробники зброї.
Китай вважає Тайвань бунтівною частиною суверенної території. Для КНР бажаним є «мирний варіант» відновлення контролю над островом, однак Пекін неодноразово погрожував війною, якщо незалежницькі настрої Тайбей посилюватимуться.
Вашингтон декларує відданість концепції «єдиного Китаю», яка передбачає територіальну цілісність КНР у дореволюційних межах, а в комюніке «17 серпня» від 1982 року заявив про готовність скорочувати постачання озброєнь Тайбею. Водночас Сполучені Штати мають союзницькі зобов’язання перед Тайванем і є гарантами його безпеки, тому всіляко сприяють зміцненню обороноздатності демократичного острова.
У січні на Тайвані мають відбутися президентські вибори, де фаворитом є кандидат із незалежницькою позицією. У своїй промові з нагоди Нового року лідер Китаю Сі Цзіньпін заявив, що «Китай, безсумнівно, возз’єднається», що є ледь замаскованим тиском на тайванців щодо їхнього волевиявлення.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.