«За моєю оцінкою, я не думаю, що ми досягнемо тут прориву, доки президент [ред. - Трамп] і президент Путін не будуть взаємодіяти безпосередньо з цього питання.»
Трек «Боляче» — про ті стосунки, які давно мали б залишитися в минулому, але вперто не йдуть із голови. Про людей, які вже ніби відпустили, але ловлять себе на думці, що досі болить. Для тих, хто сміється на зустрічах, але подумки все одно шукає її очі. Хто робить вигляд, що забув, — але пам’ятає.
Прикордонні підрозділи можуть посилити резерви Держприкордонслужби, Національної гвардії, Збройних сил України та Національної поліції
Житомирська область готова направити на посилення кордону з Білоруссю 2 500 осіб. Ситуація на кордоні регіону зараз контролюється, найімовірніші пункти проникнення нелегальних мігрантів вже визначили.
Про це після наради щодо ситуації на кордоні та додаткових заходів щодо запобігання проникненню нелегальних мігрантів з території Республіки Білорусь заявив голова Житомирської облдержадміністрації Віталій Бунечко, передає Інформатор. .
Україна готується до різних сценаріїв розвитку ситуації на польсько-білоруському кордоні. За даними розвідки, на території Білорусі вже близько 16 тисяч мігрантів. Проблеми з якими зараз зіткнулася Польща, можуть торкнутися і суміжних із Білоруссю п'ятьох областей України, зокрема й Житомирської області. Адже довжина державного кордону України з Білоруссю на території цього регіону становить понад 250 км.
"Загалом для охорони кордону на території області є можливість направити понад 2 500 осіб. Вже проведено зустрічі з керівництвом громад, які будуть надавати допомогу нашим військовим та прикордонникам у разі потреби. Ми повинні діяти скоординовано та дотримуватись державницької позиції. І бути готовими до протидії терористичним та диверсійним загрозам", - зазначив Бунечко.
Наразі охорону українсько-білоруського кордону біля Житомирської області забезпечує прикордонний загін.
"Визначено сили та засоби, які можуть бути спрямовані на посилення охорони кордону у разі виникнення такої потреби. Прикордонні підрозділи можуть посилити резервами Держприкордонслужби, Національної гвардії, Збройних сил України та Національної поліції", - поділився Бунечко.
Нагадаємо, голова Служби безпеки України Іван Баканов оцінив ймовірність проникнення в нашу країну мігрантів із Білорусі. Крім того, Великобританія готова направити в Україну 600 військових на фоні загрози воєнного вторгнення Росії.
Також Інформатор писав, що на охорону кордону з Білоруссю додатково відправлять 8,5 тисячі силовиків.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .