Жан Беленюк відкинув пропозицію Зеленського: Мені вистачає чим займатися

Читать на русском

Народний депутат, олімпійський чемпіон прокоментував відпочинок деяких нардепів на островах під час війни та згадав про одну з пропозицій від президента України

Читать на русском
Жан Беленюк
Беленюк активно готується до Літніх Олімпійських ігор у Парижі

Народний депутат, олімпійський чемпіон прокоментував відпочинок деяких нардепів на островах під час війни та згадав про одну з пропозицій від президента України

Чемпіон Олімпійських ігор у Токіо (2020), народний депутат Жан Беленюк відвідав в столиці форум Influence Talks. За лаштунками заходу він дав інтерв’ю YouTube-проєкту "Поза ліжком", в якому, зокрема, розповів про депутатів, армію та чи готовий очолити одне з міністерств. Щодо приватного життя, то коментувати його Беленюк відмовився. Але наголосив - якщо весілля і буде, то всі все дізнаються.

Депутати та фронт

"Деякі депутати, наприклад, Роман Костенко, вони систематично відвідують фронт і залучені до певних дій в контексті захисту нашої країни. Тому що вони мають певний досвід, саме професійний, як співробітники спецслужб. І вони точно знають. Михайло Забродський, який увійшов до лав і зараз генерал, очолює напрями по захисту нашої держави. Є певний ряд депутатів, які систематично допомагають нашим збройним силам і самі долучаються до цього. Звісно, людей нервує те, що деякі народні депутати напевно себе поводять не так, як треба поводити себе, особливо коли знаходяться на цьому місці, в країні, яка втрачає людей кожного дня".

За словами Жана Беленюка - нардепи є зрізом нашого суспільства. І є різні народні депутати. За словами 33-річного спортсмена, який дружить з багатьма знаменитостями, з 2015-го він є спортсменом ЗСУ. Зараз Жан відряджений до Верховної Ради. Він запевнив, якщо його будуть мобілізовувати до армії, він не буде ухилятися від цього. А зараз він готується до Літніх Олімпійських ігор в Парижі та виконує свої обов’язки як народний депутат.

Жан Беленюк на заході Influence Talks
Жан Беленюк на заході Influence Talks

Про заборону виїзду депутатам за кордон

Ведуча поцікавилась, як він та його колеги по партії Слуга народу прийняли це рішення, і що їм сказав президент України на з'їзді.

"Я не пам'ятаю такого запиту від представників нашої політичної фракції. Ця заборона вона з’явилась не на рівному місці, тому що деякі народні депутати замість того, щоб працювати та їздити у відрядження саме за своїм профілем, вони вирішили поїхати відпочивати на якісь острови. Звісно, що це ганебна практика, коли гинуть найкращі представники країни, недопустима в нашому суспільстві. Я чув, що в опозиції є певні претензії з цього приводу. Я нюансів не знаю. Можу за себе відповідати - я знаходжусь в Україні. І якщо мені потрібно у зв’язку зі своєю спортивною діяльністю виїхати на якісь змагання, то в мене є така можливість. Якщо в того чи іншого представника парламенту буде нагальна потреба виїхати на ті чи інші міжнародні зустрічі, то думаю, тим паче бачу, представників, в тому числі і опозиції, виїжджають і беруть участь в цих заходах".

Жан Беленюк у США
Жан Беленюк у США

Ведуча нагадала, що Беленюка до партії "Слуга народу" запросив особисто Володимир Зеленський. Тоді президент України пропонував олімпійському чемпіону очолити міністерство молоді та спорту. Зараз тимчасово виконуючий обов'язки міністра цього відомства є Матвій Бідний. З ним, зазначив Беленюк, він підтримує комунікацію. Також Жан нагадав, що є інформація про скорочення кількості міністерств в принципі.

"Думаю, що людина (Матвій Бідний. - Ред.) зараз займається безпосередньо тим, чим допомагає спорту, в тому числі в період підготовки до Олімпійських ігор. І тільки можемо побажати успіхів і гарного виступу нашій країні на цих міжнародних змаганнях. З приводу себе, знаєте, мені вистачає чим займатися. Тому те, що колись мені Володимир Олександрович (президент України Зеленський. - Ред.) казав з приводу того, що він бачить мене міністром - річ у тому, щоб наші бажання співпадали з нашими можливостями".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.