“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Наразі тривають пошуково-рятувальні операції
6 лютого потужні землетруси сколихнули Туреччину та Сирію. Наразі тривають пошуково-рятувальні операції. Під час однієї із них під завалами виявили родину із Запоріжжя.
Про це повідомив батько Юлії — Сергій Петров. На жаль, під грудою бетону загинула 46-річна мешканка Запоріжжя Юлія Петрова, а також двоє її діток – 10-річний синочок Захар і 5-річний Матвійчик.
"З 6 лютого, коли стався землетрус, вони перестали виходити на зв’язок",
– зауважив він.
За словами пана Сергія, його донька та її синочки кілька місяців тому вирушили до родичів. Вони мешкають у місті Антак'я, що у провінції Хатай. Як розповідає Сергій Петров, його донька з синами кілька місяців тому переїхали до родичів у місто Антак'я провінції Хатай.
Батько Юлії зазначив, що її чоловік військовослужбовець, лікувався від поранення у Запоріжжі. Після чого збирався їхати до Туреччини, аби допомогти у пошуках дружини й дітей.
На південному сході Туреччини сталися потужні землетруси. Стихія зачепила і Сирію. 7 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ про надання гуманітарної допомоги Туреччині. 8 лютого ДСНС направила до Туреччини на ліквідацію наслідків землетрусу фахівців, техніку та собак. Українські рятувальники вважають, що однією з причин масштабних руйнувань в Туреччині могло стати неправильне проєктування міської забудови. У МЗС Туреччини повідомили, що у пошуково-рятувальних роботах беруть участь рятувальники із 80 країн. Загалом 100 країн запропонували Анкарі допомогу після стихійного лиха. Наразі "на землі" працюють 9 247 рятувальників з-за кордону. У відомстві додали, що очікується прибуття рятувальників ще із п'яти країн. Президент Реджеп Ердоган оголосив у Туреччині семиденну загальнонаціональну жалобу. Державні прапори Туреччини приспущені по всій території країни.
Раніше ми писали, де в Україні можливий сильний землетрус. Крім того, кількість загиблих внаслідок землетрусів у Туреччині та Сирії перевищила 34 тисячі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.