У кліпі — реальний стрибок з парашутом, на який артистка наважилась попри сумніви. «Я знала, що мама не підтримає, тому просто зробила це. А вже потім, коли сказала їй, що хочу стрибнути — вона була шокована. Ми посварились. Була напруга, ультиматуми, мовчання. Але я не могла відмінити вже зроблене», — розповідає GROSU.
Тимчук керувала Харківською областю з листопада 2020 року
Президент України Володимир Зеленський в середу, 11 серпня, видав Указ про звільнення голови Харківської обласної державної адміністрації Айни Тимчук і призначив тимчасового губернатора.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу ОП.
Указ №355 / 2021 опублікований на сайті Офісу президента. З його тексту випливає, що Тимчук подала заяву про відставку.
"Звільнити Тимчук Айну Леонідівну з посади голови Харківської обласної державної адміністрації згідно з поданою нею заявою", - йдеться в Указі.
Тимчасово виконувати обов'язки глави Харківської ОДА буде Олександр Скакун.Відповідний Указ Зеленський вже теж підписав.
До цього Скакун обіймав посаду заступника голови Харківської ОДА.
Раніше Інформатор повідомляв, що відомо про екс-голову Харківської області Айну Тимчук .
Також повідомлялося, Кабмін погодив звільнення голови Харківської ОДА Айни Тимчук .
Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .