“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Таким чином глава держави хоче схилити геополітично-віддалені від України країни на її бік
Президент України Володимир Зеленський на пресконференції, присвяченій роковинам початку повномасштабної війни, заявив, що планує зустрітися із лідером Китаю Сі Цзіньпіном.
Зокрема, про це він сказав, коли у президента запитали, як він планує схиляти геополітично-віддалені від України країни на її сторону. На що він відповів:
«Передусім, я планую зустрітися з Сі Цзіньпіном. Я вважаю, що це буде на користь нашим державам та безпеці у світі. У нас із Китаєм великий товарообіг", - сказав президент.
На його думку, питання не тільки у війні, питання у тому, що ми держава, яка зацікавлена зберегти економічні відносини. За словами Зеленського, Китай поважає територіальну цілісність, а тому повинен зробити все, щоб росія покинула територію України. Він додав, що не можна вбивати цивільних людей чи захоплювати ядерну станцію і це тези з якими складно не погодитися.
У Китаї у першу річницю повномасштабного вторгнення росії в Україну представили власний "мирний план". У ньому перелічені ідеї, які начебто мають допомогти досягти миру за столом переговорів.
Документ містить у назві слова "українська криза", при цьому не акцентуючи уваги на агресії російської федерації. Текст документа оприлюднено на офіційному сайті Міністерства закордонних справ Китаю. Позиція викладена у 12 окремих пунктах, які виглядають доволі загально і розмито та явно не сприяють мирному врегулюванню війни:
В Україні гостро розкритикували мирний план Китаю. Зокрема, народний депутат Давид Арахамія назвав цей документ неприйнятним для України.
"Зауважте, що Китай утримався у четвер, 23 лютого, від голосування в Генасамблеї ООН щодо української формули миру президента України Володимира Зеленського. Це дає конкретний натяк на те, що Пекін хоче підігрувати російській версії так званих перемовин", - сказав Арахамія.
Інформатор писав раніше, що путін сподівається після зустрічі з китайським лідером Сі Цзіньпіном знайти вихід із того глухого кута, у який сам себе загнав.
Ми також повідомляли, чому жодна версія китайського мирного плану не буде прийнятною для України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.