"Президент чітко дав зрозуміти обом сторонам: якщо прямий діалог не розпочнеться в найкоротші строки, то США мають піти з цього конфлікту - що б це не означало..."
Робота "100 років" за віршем видатного українського поета Василя Стуса нагадує про тривалу боротьбу українців за свободу, сильний дух нашого народу, що не був зломлений попри найтяжчі випробування.
Президент відвідає Францію та Німеччину для переговорів з європейськими лідерами та віцепрезиденткою США Камалою Гарріс
У пʼятницю, 16 лютого, президент Володимир Зеленський відвідає Німеччину та Францію. Глава держави проведе переговори з канцлером ФРН Олафом Шольцом, а також з президентом Франції Еммануелем Макроном. Наступного дня Зеленський виступить на Мюнхенській безпековій конференції.
Президент також зустрінеться з іншими європейськими лідерами та віцепрезиденткою США Камалою Гарріс. Крім цього передбачені перемовини з представниками великого бізнесу. Про це у четвер, 15 лютого, повідомляє пресслужба Офісу президента.
"16 лютого Президент України Володимир Зеленський відвідає Німеччину та Францію для переговорів із Федеральним канцлером Німеччини Олафом Шольцом і Президентом Французької Республіки Еммануелем Макроном. 17 лютого Глава Української держави виступить на головній сцені Мюнхенської безпекової конференції, а також проведе низку двосторонніх зустрічей на її полях", - йдеться у повідомленні.
У планах Зеленського також переговори з:
12 лютого агентство Bloomberg повідомило, що президент Володимир Зеленський планує вирушити у турне столицями Західної Європи під час Мюнхенської конференції з безпеки. Зокрема, глава держави може відвідати Париж та Берлін. Мета цих поїздок - забезпечити Україні посилення військової підтримки з боку Європи на тлі того, як допомога з боку США затримується через суперечки в Конгресі.
Раніше ми писали, що Еммануель Макрон скасував свій візит до Києва та Одеси, який мав відбутися 13-14 лютого. За даними ЗМІ, президент європейської країни послався на "міркування безпеки", коли вирішив відмовитись від поїздки до України.
Нагадаємо також: кріпосні зобов'язання для населення - це шлях до невдачі. Громадяни вже не бажають повертатися з Європи в Україну, втрачаючи віру в майбутнє. Андрій Золотарьов ділиться своїми враженнями від правок у законі про мобілізацію та розкриває, що нас чекає далі. Приєднуйтеся до обговорення, щоб зрозуміти сутність цих змін та їхній вплив на громадян.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.