Головна
Україна
Політика
18:31, 4 Серпня
Информатор UA

Интро

Глава держави Володимир Зеленський призначив Ярослава Янушевича головою Херсонської обласної державної адміністрації. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента. Зеленський особисто вручив Янушевичу службове посвідчення. За словами президента, "досвід і професіоналізм нового голови ОВА допоможуть йому в виконанні завдань, поставлених перед ним як очільником важливого регіону". Президент нагадав, що Херсонська область буде звільнена від російських окупантів, а колаборанти будуть притягнуті до відповідальності. Зазначимо, Ярослав Янушевич народився 1978 року у Києві. У 2000 році закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю "фінанси", у 2009 році - Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова за спеціальністю "правознавство" та Національну академію державного управління при президентові за спеціалістю "управління суспільним розвитком". Доктор юридичних наук. З 1996 року працював на різних посадах у Державній податковій інспекції Києва, з 2001 року - у Державній податковій адміністрації України. У 2006-2007 роках був заступником голови ДПАУ. З 2011 до 2013 року - заступник голови Державної міграційної служби України. У 2013 році обіймав посаду генерального директора ДП "Документ". У 2013-2014 роках - заступник голови Державної фінансової інспекції України. З 2014 року до 2016 року - виконавчий директор підприємства "Український державний центр радіочастот". З 2016 року став радником генерального директора цього ДП. Заслужений економіст України. Повний кавалер ордена "За заслуги". Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

Зеленський призначив нового голову Херсонської ОДА: хто ним став

Читать на русском
Зеленський призначив нового голову Херсонської ОДА: хто ним став

Ним став Ярослав Янушевич

Глава держави Володимир Зеленський призначив Ярослава Янушевича головою Херсонської обласної державної адміністрації.

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу президента.

Зеленський особисто вручив Янушевичу службове посвідчення. За словами президента, "досвід і професіоналізм нового голови ОВА допоможуть йому в виконанні завдань, поставлених перед ним як очільником важливого регіону".

Президент нагадав, що Херсонська область буде звільнена від російських окупантів, а колаборанти будуть притягнуті до відповідальності.

Зазначимо, Ярослав Янушевич народився 1978 року у Києві. У 2000 році закінчив Київський національний університет ім. Т. Шевченка за спеціальністю "фінанси", у 2009 році - Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова за спеціальністю "правознавство" та Національну академію державного управління при президентові за спеціалістю "управління суспільним розвитком". Доктор юридичних наук.

З 1996 року працював на різних посадах у Державній податковій інспекції Києва, з 2001 року - у Державній податковій адміністрації України. У 2006-2007 роках був заступником голови ДПАУ.

З 2011 до 2013 року - заступник голови Державної міграційної служби України. У 2013 році обіймав посаду генерального директора ДП "Документ". У 2013-2014 роках - заступник голови Державної фінансової інспекції України.

З 2014 року до 2016 року - виконавчий директор підприємства "Український державний центр радіочастот". З 2016 року став радником генерального директора цього ДП.

Заслужений економіст України. Повний кавалер ордена "За заслуги".

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.