Зеленський призначив нового головного у боротьбі проти фейків: це військовий, який закликав чоловіків не ховатися від мобілізації

Андрій Коваленко став новим головою Центру протидії дезінформації, він лейтенант та оператор дрону

Центром протидії дезінформації буде керувати Андрій Коваленко
Указ про призначення нового головуючого ЦПД є на сайті ОП

Президент Володимир Зеленський призначив нового голову Центру протидії дезінформації. Ним став Андрій Коваленко, який в одному зі своїх інтерв'ю сказав, що вижити в армії більше шансів, ніж ховаючись від мобілізації. До цього призначення Коваленко обіймав посаду заступника голови ЦПІ при РНБО. 

Відповідний указ голови держави про призначення Коваленка був опублікований на сайті Офісі президента. Зазначимо, що Зеленський спеціально для його призначення указом №28/2024 дозволив військовим обіймати цю посаду.

"Призначити Коваленка Андрія Валерійовича керівником Центру протидії дезінформації", - йдеться в указі.

Лейтенант і оператор дрону: що відомо про Андрія Коваленка

Лейтенант Сил оборони Коваленко до нового призначення обіймав посаду заступника керівника Центру протидії дезінформації при РНБО. Закінчив Київський університет імені Тараса Шевченка, магістр соціолог (2006 - 2012 роки). Трудову діяльність розпочав наприкінці 2010 року на посаді журналіста.З травня 2020-го року обіймав посади спеціаліста з комунікацій у Державному агентстві рибного господарства та Державній інспекції містобудування.

У себе в соцмережах він веде блог, в якому розповідає про війну простою мовою. Вміє керувати БПЛА та має відзнаку командувача Сухопутних військ ЗСУ - нагрудний знак "Хрест Сухопутних військ".В одному зі своїх інтерв'ю Коваленко сказав, що той, хто ухиляється від мобілізації, може втратити усе. І меншість, яка зараз творить справжнє диво, стримуючи фронт, виграти війну все ж таки не зможе - потрібні свіжі сили.

Армії потрібні публічні люди

Раніше Андрій Коваленко та офіцер управління 12 бригади "Азов" НГУ Дмитро "Дипломат" під час нового спецпроєкту "Про війну" звернулись до блогерів та інфлюєнсерів призовного віку. Вони запропонували чоловікам піти до ТЦК та пройти військово-лікарську комісію.На думку військових, ініціатива публічних осіб допомогла б  змінити ставлення до мобілізації.

Надихнувшись прикладом своїх кумирів, багато людей могли б їх наслідувати. Але коли молоді блогери показують у соцмережах, як ведуть розкішне життя, наче в країні немає війни, інших чоловіків це "розслабляє". І вони думають: "А чому мені так не можна? Я не хочу воювати".Нагадаємо, у Раді оновили закон про мобілізацію в Україні. Депутати планують проголосувати за нього у першому читанні вже 6 лютого.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube