Вижити в армії більше шансів, ніж ховаючись від мобілізації - лейтенант Коваленко

Читать на русском

Андрій Коваленко закликав українців не ховатися від мобілізації, бо тими силами, що є в ЗСУ зараз, виграти війну вкрай важко

Читать на русском
Андрій Коваленко
Заступник керівника Центру протидії дезінформації лейтенант ЗСУ Андрій Коваленко

Андрій Коваленко закликав українців не ховатися від мобілізації, бо тими силами, що є в ЗСУ зараз, виграти війну вкрай важко

Лейтенант ЗСУ Андрій Коваленко, заступник керівника Центру протидії дезінформації РНБО, вкотре закликав чоловіків не ховатися від мобілізації. На його думку, є більше шансів вижити на фронті, аніж дочекатися ворога й загинути від його знущань. Той, хто ухиляється від мобілізації, може втратити усе.

У новому випуску програми "Про війну" Коваленко зазначив, що сили армії українців і росіян за кількістю та оснащенням нерівні. І меншість, яка зараз творить справжнє диво, стримуючи фронт, виграти війну все ж таки не зможе - потрібні свіжі сили.

"Якщо ви чекатимете, що пацани виграють війну за вас, а вони у меншості програють – то вас "як кроликів"... Ви втратите все: хтось із вас втече, когось уб'ють, а когось зґвалтують. Але у вас точно все заберуть", - сказав він.

Коваленко наголосив, що шансів вижити, захищаючись зі зброєю в руках, набагато більше, аніж ховаючись від війни. Та й ховатися загалом вже немає де - в Україні знайдуть, а Європі не потрібні чоловіки-втікачі.

Він закликав здобути військовий фах та йти захищати Україну добре підготовленим замість того, щоб ховатися від мобілізації. Тільки так можна перемогти чисельнішого ворога і вижити у цій війні.

"Усі ті, хто зараз думає, як йому відкосити, ви не втечете до Європи. Вас не приймуть так, як це було у 2022 році", - попередив лейтенант.

Армії потрібні публічні люди

Раніше Андрій Коваленко та офіцер управління 12 бригади "Азов" НГУ Дмитро "Дипломат" під час нового спецпроєкту "Про війну" звернулись до блогерів та інфлюєнсерів призовного віку. Вони запропонували чоловікам піти до ТЦК та пройти військово-лікарську комісію.

На думку військових, ініціатива публічних осіб допомогла б  змінити ставлення до мобілізації. Надихнувшись прикладом своїх кумирів, багато людей могли б їх наслідувати. Але коли молоді блогери показують у соцмережах, як ведуть розкішне життя, наче в країні немає війни, інших чоловіків це "розслабляє". І вони думають: "А чому мені так не можна? Я не хочу воювати".

Нагадаємо, у ВР оновили закон про мобілізацію в Україні. Депутати планують проголосувати за нього 8-9 січня попри те, що документ все ще містить чимало зауважень.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.