Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Розгляд законопроєкту про мобілізацію запанований у першому читанні на 6 лютого
Перипетії з внесенням змін та голосуванням нового законопроєкту про мобілізацію тривають. Відтак, проєкт закону пропонують розглянути у першому читанні напочатку лютого 2024 року.
Про те, що законопроєкт про мобілізацію розглянуть у першому читанні 6 лютого повідомив голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія. При цьому внести його у Раду пропонують вже сьогодні, 26 січня.
"6 лютого буде проголосовано перше читання. Я б хотів, розуміючи, що армія чекає цього законопроєкту, проголосувати в першому і в цілому", – повідомив Арахамія.
Він додав, що ймовірно дві опозиційні фракції не дозволять проголосувати зацей законопроєкт вцілому. Тому, швидше за все, буде тиждень перерви. Після чого відбудеться голосування у другому читанні.
"Тому ми зробимо перерву на тиждень, проголосуємо скорочення строків, і через тиждень 13 чи 14, проголосуємо в другому читанні. Підемо спецпроцедурою і якось там висидимо і зробимо це для того, щоб це проголосувати", – сказав він.
Верховна Рада 11 січня відправила на доопрацювання урядовий законопроект про нові правила мобілізації. Парламент не захотів виносити документ на голосування після консультацій із військовим керівництвом країни.
Тепер уряду слід внести зміни до найскандальніших норм законопроекту з урахуванням зауважень депутатів. Після цього документ знову буде внесений до парламенту.
Міністр оборони України Рустем Умеров повідомив, що уряд уже підготував новий проект закону про мобілізацію з урахуванням пропозицій парламенту. Документ найближчим часом буде внесений до Ради.
Умеров заявив, що законопроект встановить "чіткий термін служби щодо мобілізації". Також він передбачає можливість ротації та відпусток для мобілізованих.
Переговори щодо долі законопроекту тривали кілька днів. До останнього не було ясно, чи буде Рада приймати документ хоча б у першому читанні, чи забракує зовсім.
11 січня голова фракції пропрезидентської партії "Слуга народу" Давид Арахамія повідомив, що за підсумками засідання погоджувальної ради парламенту та закритої наради з військовим керівництвом документ все ж таки вирішили відправити авторам, тобто до Кабміну. В уряд також передадуть пропозиції комітетів Ради та робочих груп.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.