“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
«Вірні друзі» — розповідає про прості, але важливі істини, це справжній тост за дружбу, яка стає опорою та долає час і відстані, нагадування про те, як важливо залишатися щирими в цьому швидкоплинному світі, де спогади гріють душу, а моменти разом залишаються в серці назавжди.
Ці дії призвели до конституційної кризи
Президент України Володимир Зеленський звернувся до Венеціанської комісії з проханням надати оцінку конституційній ситуації, викликаної рішенням Конституційного суду, який своїм рішенням 27 жовтня "вбив" частину антикорупційного законодавства.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на прес-службу Офісу Президента .
У листі глава держави зазначив, що останні рішення КСУ щодо базового для антикорупційної інфраструктури законодавства "призвели до серйозної конституційної кризи".
"Українська влада рішуче налаштована до її вирішення і відновленню законодавчих механізмів запобігання та боротьби з корупцією", - заявив Зеленський.
Він звернувся до Венеціанської комісії з проханням надати висновок, чи був при ухваленні рішення КСУ конфлікт інтересів.
"Президент закликає надати висновок щодо процедури прискореного розгляду, зважаючи на нагальну необхідність пошуку збалансованого рішення для виходу з конституційної кризи", - йдеться у повідомленні.
Через рішення Конституційного суду НАЗК позбавлене можливості проводити повні перевірки декларацій, отримувати заяви фізичних і юридичних осіб щодо порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», проводити за власною ініціативою перевірку можливих фактів порушення вимог цього Закону, складати протоколи про адміністративні правопорушення, пов'язані з корупцією, здійснювати перевірки організації роботи щодо запобігання корупції у державних установах.
Нагадаємо, українська громадськість вже майже місяць «гуде» через одне з найодіозніших рішень Конституційного суду, після якого пішло в небуття електронне декларування та перевірка способу життя чиновників. Детальніше про це читайте в матеріалі Інформатора .
Також повідомлялося, які судді голосували за скандальне рішення КСУ і що про них відомо.