Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
На зустрічі з держсекретарем США Блінкеном голова румунського уряду розповів про переваги своєї держави в контексті відбудови України після завершення російської агресії
Румунія може відіграти ключову роль у відновленні України після завершення повномасштабної війни. Таку думку висловив премʼєр Марчел Чолаку. Очільник румунського уряду запевнив, що Бухарест підтримуватиме Київ стільки, скільки знадобиться.
Держсекретар США Ентоні Блінкен висловив подяку Чолаку за допомогу Україні. Зокрема, в контексті співпраці у Чорному морі та допомозі щодо експорту української аграрної продукції. Про це пише видання Digi24 за підсумками зустрічі Чолаку та Блінкена.
"Румунія була і буде з Україною, доки вона не переможе проти рф. Румунія давно засвоїла урок щодо росії. Ми знаємо російський народ і систему агресії", - заявив Чолаку.
У цьому контексті очільник румунського уряду назвав сильними сторонами Бухареста безпеку, географічну близькість, морське, річкове, залізничне і автодорожнє сполучення. Ці можливості можуть зацікавити американські компанії, які захочуть брати участь у реконструкції України, зазначив Чолаку.
Окрім цього, премʼєр Румунії закликав "завжди мати на увазі Молдову". За його словами, це найбільш вразлива країна в Європі після України, оскільки проти Кишинева Кремль розгорнув гібридну війну.
"Ми вдячні Румунії за допомогу Україні та за співпрацю на Чорному морі. Наші країни також тісно співпрацюють у цивільних питаннях, ми дуже тісно співпрацюватимемо в майбутньому, і наслідки будуть помітні у прогресі, який буде досягнутий", - відповів Блінкен.
Нещодавно Україна вчергове зіткнулася з дефіцитом в енергосистемі на тлі похолодання та російської агресії. На допомогу прийшли Румунія та Польща, що дозволило дещо стабілізувати ситуацію. Це сталося 29 листопада.
Окрім цього у Румунії має розпочатись навчання українських пілотів на американських винищувачах F-16. Літаки до навчального центру вже передали Нідерланди. Наші льотчики тренуватимуться у місті Фетешть за 100 км від Бухареста на військово-повітряний базі.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.