Заступник командира 3-ї ОШБр Жорін: Росії потрібні не мирні переговори, а капітуляція України

Росіяни поступово просуваються на фронті, тому Максим Жорін не бачить сенсу для Росії сідати за стіл переговорів

Жорін, лінія фронту
Максим Жорін, майор ЗСУ та заступник командира 3-ї ОШБр. Фото з відкритих джерел. Колаж: ілюстраційний

Майор ЗСУ та заступник командира 3-ї окремої штурмової бригади Максим Жорін заявив, що не розуміє навіщо Росії сідати за стіл переговорів з Україною. Він зазначив, що, дивлячись на лінію фронту і темпи просування ворога, єдина мета, що може викликати у РФ зацікавленість у переговорах - це капітуляція України. Також він зазначив, що не розуміє звідки у людей склалось враження про бажання Кремля зупинити бойові дії

Максим Жорін зазначив, що потроху, але армії РФ вдається просуватись вздовж лінії фронту, не зважаючи на великі втрати ворога та "не такими темпами, як планувалось". Про це він написав у своєму Telegram-каналі

"Не розумію, звідки у людей зʼявилось враження, що Росія цього хоче. Хоч і з дуже великими втратами, абсолютно не такими темпами, як планувалось - та все ж потроху (росіяни) просуваються. Навіщо їм тоді нас слухати взагалі?", - написав Максим Жорін.

Заступник командира 3-ї ОШБр додав, що Захід далекий від розуміння реальної ситуації та планів РФ. Він попередив, що "безтолкова" позиція західних партнерів "обернеться для них же великими проблемами" та резюмував, що вірити у мирні перемовини з Росією після 10 років війни дивно. На його думку, потрібно вірити лише в те, що "росіяни зупиняються лише там, де їх зупиняють".

"Але українцям, які переживають війну вже 10 років, вірити у мирні перемовини, які можуть зупинити Росію, вже якось дивно", - написав Жорін.

Мирні переговори

Підтримка мирних переговорів з РФ серед українського населення поступово зростає. Це стало відомо завдяки результатам нещодавнього соціологічного опитування Центру Разумкова. Відповідно до результатів опитування у вересні 2024 року 35% громадян вважають переговори з Росією дієвим способом досягнення миру, це більше на 14% у порівнянні з вереснем 2023 року. Однак 48% населення ставляться негативно до цього.

Також голова Офісу президента Андрій Єрмак нещодавно заявив, що ніяких територіальних поступок від України в обмін на мир бути не може. Він вважає, що для початку здійснення переговорів необхідно повернутися до ситуації 23 лютого 2022 року. Єрмак наголосив, що Україна навчена гірким досвідом. І яких би гарантій безпеки на словах не обіцяв Захід, стимулюючи Україну до переговорів з РФ, цього все одно недостатньо. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube