“Всюди, де вони росіяни заходили на наші території, вони знищували школи та церкви. Росіяни вбили 50 священнослужителів тільки за те, що вони “повинні” були служити патріарху Кірілу та їхній церкві, а священник служить людям та Богу”
"Зеленський і Україна хотіли б укласти (мирну) угоду і зупинити божевілля... Необхідно негайно припинити вогонь і почати переговори"
Для активного бізнесу період не найкращий: адже планета дії Марс 6 грудня повернула до ретроградного руху
Ця композиція спрямована на те, щоби дати заряд позитиву і віри в те що, незважаючи на теперішні скрутні реалії, в результаті все неодмінно буде добре. Основний меседж пісні в тому що навіть якщо здається, що усі зусилля марні і ти не бачиш змін на краще, в жодному випадку не можна опускати руки і здаватись!
На засіданні були присутні 11 суддів КСУ при кворумі 12
У вівторок, 25 січня, не відбулося засідання Конституційного суду України щодо конституційності земельної реформи. Для цього не вистачило голосу одного судді, якого не було на засіданні.
Про це повідомляє Інформатор із посиланням на повідомлення голову підкомітету з політичної реформи та конституційного права парламентського комітету з питань правової політики Ольги Совгірі.
«Засідання КСУ з розгляду питання про конституційність земельної реформи не відбулося через відсутність кворуму: на засіданні були присутні 11 суддів КСУ при кворумі 12», – написала вона.
Юрист та нардепка від СН додала, що Конституційний Суд розпочинає розгляд справи за конституційним поданням закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення», так званого закону про земельну реформу.
Станом на вівторок, 25 січня, на розгляді в Конституційному Суді України знаходяться вже три конституційні подання народних депутатів щодо законності «земельної реформи».
Позиція всіх трьох конституційних представлень зводиться до тези, згідно з якою вільне обіг саме земель сільськогосподарського призначення підриває принципи суверенітету та незалежності України, а також, що проведення «земельної реформи» можливе лише у разі її схвалення на всеукраїнському референдумі.
Позиція Верховної Ради зводиться до поваги права українців на повноцінне володіння, користування та розпорядження землею, згідно зі статтею 41 Конституції України.
Залежно від того, які аргументи авторів конституційних подань підтримають, Конституційний Суд може визнати неконституційною реформу, проведену Законом від 31.03.2020 № 552-IX. Також КСУ може заблокувати її проведення. Останнє може мати негативні наслідки для економіки нашої країни.
Раніше Інформатор повідомляв, що українці продали понад 160 тисяч гектарів землі із 1 липня. Ще ми розповідали, де найчастіше скуповують ділянки.
Також ми писали, що в Україні розширили список фермерів, які можуть купити землю у держави.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.