Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Деякі люди повертаються у місто, бо почуваються там спокійніше
Вже три тижні росіяни б’ють по житлових кварталах Нікополя, що на Дніпропетровщині. Не чекаючи наказу про примусову евакуацію, військове керівництво району вже домовляється з санаторіями про утримання переселенців. Дехто з містян їде, а дехто — повертається.
Докладніше про ситуацію розповів очільник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, повідомляє Інформатор.
За словами голови РВА, ворог використовує РСЗО і стріляє з протилежного берега. Сьогоднішня ніч не стала винятком — Нікополь обстріляли двічі. Як наслідок — зруйнована житлова і господарська забудова, ушкоджені автотранспорт і комунікації. Євген Євтушенко впевнений, що росіяни вдаються до тактики "випаленої землі" через неміч і неможливість зайти на нашу землю. Він називає це терором мирного населення, адже місто жодним чином не провокувало ворога на це, і ураження дістають зовсім не військові об’єкти.
Рішення про примусову евакуацію приймають військові, однак такої команди для Нікополя не було. Проте люди можуть виїхати евакуаційним потягом або автотранспортом. Євген Євтушенко закликає до цього жінок з дітьми, пенсіонерів та людей з інвалідністю. А здорових і молодих чоловіків — залишитись і допомагати боронити рідну землю.
"Якщо евакопотягами спочатку обстрілів виїжджали 100 чоловік, то в перші дні виїжджало до 400 чоловік. В 4 рази зросла ця кількість. Це дуже велика статистика. Наразі цей пік спав. У місті залишилось близько 50% його мешканців", - каже Євген Євтушенко.
Він звернув увагу, що деякі мешканці не хочуть залишати місто, бо вважають, що мають бути там, де народились і виросли. Деякі повертаються додому, бо почуваються тут спокійніше. Тому кількість тих, хто знаходиться у Нікополі, коливається.
Софія Єлагіна