Головна
Місто
Нікополь
17:31, 5 Серпня
Информатор UA

Интро

Вже три тижні росіяни бють по житлових кварталах Нікополя, що на Дніпропетровщині. Не чекаючи наказу про примусову евакуацію, військове керівництво району вже домовляється з санаторіями про утримання переселенців. Дехто з містян їде, а дехто повертається. Докладніше про ситуацію розповів очільник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, повідомляє Інформатор. За словами голови РВА, ворог використовує РСЗО і стріляє з протилежного берега. Сьогоднішня ніч не стала винятком Нікополь обстріляли двічі. Як наслідок зруйнована житлова і господарська забудова, ушкоджені автотранспорт і комунікації. Євген Євтушенко впевнений, що росіяни вдаються до тактики "випаленої землі" через неміч і неможливість зайти на нашу землю. Він називає це терором мирного населення, адже місто жодним чином не провокувало ворога на це, і ураження дістають зовсім не військові об Рішення про примусову евакуацію приймають військові, однак такої команди для Нікополя не було. Проте люди можуть виїхати евакуаційним потягом або автотранспортом. Євген Євтушенко закликає до цього жінок з дітьми, пенсіонерів та людей з інвалідністю. А здорових і молодих чоловіків залишитись і допомагати боронити рідну землю. "Якщо евакопотягами спочатку обстрілів виїжджали 100 чоловік, то в перші дні виїжджало до 400 чоловік. В 4 рази зросла ця кількість. Це дуже велика статистика. Наразі цей пік спав. У місті залишилось близько 50% його мешканців", - каже Євген Євтушенко. Він звернув увагу, що деякі мешканці не хочуть залишати місто, бо вважають, що мають бути там, де народились і виросли. Деякі повертаються додому, бо почуваються тут спокійніше. Тому кількість тих, хто знаходиться у Нікополі, коливається. В місті лишається близько 50% мешканців Обстріли Нікополя тривають щоночі Софія Єлагіна

Залишилось близько 50% мешканців: як живе Нікополь під обстрілами

Читать на русском
Залишилось близько 50% мешканців: як живе Нікополь під обстрілами

Деякі люди повертаються у місто, бо почуваються там спокійніше

Вже три тижні росіяни б’ють по житлових кварталах Нікополя, що на Дніпропетровщині. Не чекаючи наказу про примусову евакуацію, військове керівництво району вже домовляється з санаторіями про утримання переселенців. Дехто з містян їде, а дехто — повертається.

Докладніше про ситуацію розповів очільник Нікопольської районної військової адміністрації Євген Євтушенко, повідомляє Інформатор

За словами голови РВА, ворог використовує РСЗО і стріляє з протилежного берега. Сьогоднішня ніч не стала винятком — Нікополь обстріляли двічі. Як наслідок — зруйнована житлова і господарська забудова, ушкоджені автотранспорт і комунікації. Євген Євтушенко впевнений, що росіяни вдаються до тактики "випаленої землі" через неміч і неможливість зайти на нашу землю. Він називає це терором мирного населення, адже місто жодним чином не провокувало ворога на це, і ураження дістають зовсім не військові об’єкти. 

Рішення про примусову евакуацію приймають військові, однак такої команди для Нікополя не було. Проте люди можуть виїхати евакуаційним потягом або автотранспортом. Євген Євтушенко закликає до цього жінок з дітьми, пенсіонерів та людей з інвалідністю. А здорових і молодих чоловіків — залишитись і допомагати боронити рідну землю.

"Якщо евакопотягами спочатку обстрілів виїжджали 100 чоловік, то в перші дні виїжджало до 400 чоловік. В 4 рази зросла ця кількість. Це дуже велика статистика. Наразі цей пік спав. У місті залишилось близько 50% його мешканців", - каже Євген Євтушенко. 

Він звернув увагу, що деякі мешканці не хочуть залишати місто, бо вважають, що мають бути там, де народились і виросли. Деякі повертаються додому, бо почуваються тут спокійніше. Тому кількість тих, хто знаходиться у Нікополі, коливається.

В місті лишається близько 50% мешканців

 

Обстріли Нікополя тривають щоночі

Софія Єлагіна

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.