Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Був один шанс на п'ять років
Невідомий учасник блокчейн-мережі Bitcoin, маючи досить обмежені можливості обчислювальної техніки, додав новий блок у ланцюжок блоків, отримавши за це нагороду понад $230 тисяч у криптовалюті. У щасливчика був лише 1 шанс із 25 тисяч додати блок до блокчейну біткоїну.
Це повідомив на своїй сторінці у соцмережі X глава пулу для соло-майнінгу CKPool Кон Колівас. Він розповів, що майнер-щасливчик включив блок #818 588 до блокчейну біткоїну 26 листопада, за що отримав 6,25 BTC. За курсом однієї з найбільших централізованих європейських криптобірж українського походження WhiteBIT це еквівалентно $230 тис.
Майнер має обладнання з хешрейтом обладнання 2 PH/s. Це близько 0,004% від сукупної обчислювальної потужності всієї мережі першої криптовалюти, яка в середньому за тиждень склала 499,3 EH/s. Таким чином, у щасливчика був лише 1 шанс із 25 тисяч додати блок.
"Майнер такого розміру вирішуватиме блок у середньому лише раз на п'ять років", - написав Кон Колівас.
Він зазначив, що приблизна вартість такого обладнання може досягати $30 тисяч без урахування оплати за електроенергію.
Добутий блок став уже 279 на рахунку CKPool, який, за даними BTC.com, входить до числа 15 найбільших майнінгових пулів. У жовтні інший майнер із ще скромнішими обчислювальними показниками видобував інший блок.
Більш ніж половина всього хешрейту мережі першої криптовалюти контролюється двома майнінговими пулами: Foundry USA (28,31%) і AntPool (25,75%). CKPool – найбільший пул для соло-майнерів, на це співтовариство припадає 0,23% всього хешрейту.
Нагадаємо, що Україну визнали країною з найнижчою собівартістю майнінгу. Для видобутку одного біткоїнів у нашій країні знадобиться електрики в еквіваленті $10,73 тис.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.