Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Його оптимізм щодо біткоїну сприйняли з побоюваннями
Відомий біржовий маклер і автор фінансових бестселерів Джим Крамер, який раніше неодноразово виступав проти криптовалютних інвестицій, визнав свою неправоту. Він заявив, що підтримує прагнення інвесторів-криптооптимістів нарощувати свої вкладення в біткоїн.
Раніше Джим Крамер закликав людей позбавлятися своїх криптовалют, незалежно від їхньої вартості. Тепер він вважає, що інвестори мають усі підстави вкладати гроші в біткоїн.
"Слухайте, я завжди вважав: якщо тобі подобається біткоїн – купуй біткоїн. Певний час він мені подобався, і я думав, що всі гроші на ньому зароблені, але це був поспішний висновок", – зізнався Крамер.
Він додав, що, попри свої неточні прогнози щодо біткоїну, сам Крамер все одно інвестував у біткоїн і заробив багато грошей на своїх інвестиціях.
Наприклад, Крамер називав 2023 рік слабким для криптогалузі. Незважаючи на це, індустрія значно зросла, а курс біткоїну збільшився більш ніж на 100% від початку року, досягнувши максимуму на рівні $38 тис. за 1 BTC.
Загалом фігура Джима Крамера досить відома у криптовалютній спільноті саме завдяки його невірним прогнозам. Деякі інвестори навіть визнавали, що їм вдалося подвоїти свій капітал, роблячи ставки, протилежні заявам Джима Крамера.
Саме тому його оптимізм щодо біткоїну сприйняли з побоюваннями. Деякі аналітики вже припустили, що це може обіцяти проблеми для криптовалют.
Втім, є протилежні думки щодо біткоїн в 2024 році. Засновник та генеральний директор інвесткомпанії BKCM, яка спеціалізується на цифрових активах, Браян Келлі поділився своїм оптимізмом щодо перспектив першої криптовалюти в ефірі CNBC. Криптоінвестор бачить кілька причин для зростання вартості флагманської криптовалюти. Одна з них – це халвінг (скорочення вдвічі нагород майнерів).
Також він вважає, що біткоїн зростатиме, якщо Федеральна резервна система (аналог Центрального банку в США) продовжить підвищувати базові ставки. Глава BKCM припустився зростання ставок до 5,5-10%.
Головним стимулом зростання ціни біткоїну криптоінвестор називає запуск спотових криптовалютних фондів (ETF) у США, оскільки вони спростять доступ роздрібних інвесторів до криптоінвестицій. Завдяки цьому "цифрове золото" може відібрати частку ринку у золота традиційного, що призведе до різкого зростання ринкової капіталізації біткоїну.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал Viber можна тут.