У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Слідство встановлює причини та обставини смерті неповнолітньої українки
4 березня у південному Девоні Англії поліція виявила на пляжі непритомну 14-річну українку. Через деякий час дівчинка померла у лікарні.
Про це повідомляє видання Sky News. Повідомлення про зникнення дівчини-підлітка з району Доліш у Девоні поліція отримала увечері 4 березня. Пошуки проводилися за підтримки гелікоптера поліції та берегової охорони, і непритомну дівчину знайшли на пляжі Доліш. Її доправили до лікарні, де вона згодом померла. Особу загиблої офіційно ідентифікували та повідомили найближчим родичам про смерть.
"Загибла дівчина була громадянкою України, яка проживала в районі Доуліша; було встановлено контакт із посольством України, і міністерство внутрішніх справ також поінформоване про цей інцидент", — повідомила детектив Беккі Девіс.
Причини смерті дівчини з'ясовуються. Поліція просить відгукнутися всіх, хто має записи із камер відеоспостереження, які можуть допомогти розслідуванню.
"Наразі ця смерть розглядається як незрозуміла, триває розслідування обставин, пов'язаних із нею. У цей трагічний час наші думки разом із сім'єю та друзями дівчинки", — сказала детектив.
В МЗС України повідомили, що їх поінформували про смерть громадянки України.
"Українське посольство у Британії вже взаємодіє із британськими правоохоронцями задля з’ясування всіх обставин, встановлює зв'язок із рідними. Причини смерті має визначити розслідування, яке розпочалося", — сказали у прес службі відомства.
Під тимчасовим захистом в ЄС зараз перебувають близько 4,2 млн українців. Євросоюз готується продовжити статус захисту для українських біженців до березня 2024 року. При цьому українцям, які хотіли б на тривалий час повернутися в Україну, не потрібно відмовлятися від статусу тимчасового захисту в ЄС.
З початку повномасштабного вторгнення рф в Україну в лютому 2022 року, на територію Великої Британії виїхали 134 200 українських біженців. Прихистити українські сім'ї в рамках Схеми сімейних віз і програми "Будинки для України" зголосилися 150 тисяч британців.
Раніше Інформатор повідомляв, що російськомовні чоловіки напали на українок в Берліні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.