“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Тепер посилку за вас можуть забрати родичі, друзі або сусіди
Кожен з нас потрапляв у ситуацію, коли не мав часу забрати важливу посилку, яка дуже важлива і потрібна. Особливо це актуально напередодні свят, коли українці купують багато подарунків для своїх рідних, але, заклопотані багатьма справами, не встигають заїхати до поштового відділення. Щоб таких ситуацій було якомога менше, компанія Нова пошта впровадила нову послугу, яка отримала назву “Інший отримувач”.
Що це таке і як працює, пояснює Інформатор.
Послуга абсолютно безплатна, повідомляє пресслужба компанії. І скористатися нею можна лише через мобільний додаток Нової пошти, що може зробити тільки отримувач. Для цього необхідно:
Право на отримання посилки можна скасувати. Зробити це можна теж через мобільний додаток:
Якщо відправлена посилка знаходиться у комірці поштомату, прийшовши до неї, потрібно увімкнути Bluetooth на телефоні. Після цього необхідно:
Якщо ж посилку ви будете отримувати у відділені Нової пошти, то оператору потрібно повідомити код, який ви отримали у повідомленні, та номер посилки.
Компанія Нова пошта має 110 сортувальних терміналів, 9 тис. відділень та 13 600 поштоматів в Україні. Якщо ви не знаєте. чи працює найближче відділення НП, ви можете перевірити цю інформацію на сайті Нової пошти. Там розміщені усі відділення та їх графіки роботи. Крім того, вся актуальна інформація доступна у Telegram-боті Нової пошти.
Як раніше повідомляв Інформатор, російська мова у цифрових сервісах Нової пошти більше недоступна. Компанія повністю перейшла на державну українську мову. Нова версія мобільного застосунку вже доступна користувачам.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.