З правом передачі: Нова пошта запровадила послугу “Інший отримувач”

Читать на русском

Тепер посилку за вас можуть забрати родичі, друзі або сусіди

Читать на русском
З правом передачі: Нова пошта запровадила послугу “Інший отримувач”
Право на отримання посилки можна скасувати

Тепер посилку за вас можуть забрати родичі, друзі або сусіди

Кожен з нас потрапляв у ситуацію, коли не мав часу забрати важливу посилку, яка дуже важлива і потрібна. Особливо це актуально напередодні свят, коли українці купують багато подарунків для своїх рідних, але, заклопотані багатьма справами, не встигають заїхати до поштового відділення. Щоб таких ситуацій було якомога менше, компанія Нова пошта впровадила нову послугу, яка отримала назву “Інший отримувач”.

Що це таке і як працює, пояснює Інформатор.

Як скористатися такою послугою і скільки це коштує

Послуга абсолютно безплатна, повідомляє пресслужба компанії. І скористатися нею можна лише через мобільний додаток Нової пошти, що може зробити тільки отримувач. Для цього необхідно:

  • Відкрити мобільний додаток і знайти необхідну посилку;
  • У розділі “Управління посилкою” клікнути на “Інший отримувач”;
  • Вказати телефон людини, яка отримуватиме вашу посилку, та передати право отримати посилку, натиснувши кнопку “Доручити";
  • Довіреній особі прийде повідомлення, в якому вона може підтвердити бажання стати довіреною особою або скасувати довіреність.

Право на отримання посилки можна скасувати. Зробити це можна теж через мобільний додаток:

  • Клікнути на розділ “Управління посилкою”;
  • Натиснути на “Скасувати довіреність”.

Як отримувати посилки за довіреністю

Якщо відправлена посилка знаходиться у комірці поштомату, прийшовши до неї, потрібно увімкнути Bluetooth на телефоні. Після цього необхідно:

  • Відкрити додаток Нової пошти;
  • Вибрати необхідну посилку;
  • Оплатити, якщо потрібно;
  • Натиснути “Відкрити комірку” та забрати посилку.

Якщо ж посилку ви будете отримувати у відділені Нової пошти, то оператору потрібно повідомити код, який ви отримали у повідомленні, та номер посилки.

Що відомо про “Нову пошту”?

Компанія Нова пошта має 110 сортувальних терміналів, 9 тис. відділень та 13 600 поштоматів в Україні. Якщо ви не знаєте. чи працює найближче відділення НП, ви можете перевірити цю інформацію на сайті Нової пошти. Там розміщені усі відділення та їх графіки роботи. Крім того, вся актуальна інформація доступна у Telegram-боті Нової пошти.

Як раніше повідомляв Інформатор, російська мова у цифрових сервісах Нової пошти більше недоступна. Компанія повністю перейшла на державну українську мову. Нова версія мобільного застосунку вже доступна користувачам.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.