У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
47% українців не довіряють телемарафону Єдині новини
Довіра до телемарафону "Єдині новини" продовжує знижуватися серед українців. Так, з травня 2022 року по лютий 2024 року вона впала на 33 процентних пункти.
Про це свідчать результати опитування Київського міжнародного інституту соціології.
Якщо між травнем 2022 року і жовтнем 2023 року частка тих, хто довіряє, знизилася з 69% до 48%, то до грудня 2023 року показник знизився до 43%, а до лютого 2024 року - до 36%. Водночас до 47% зросла частка тих, хто не довіряє телемарафону. Решта 18% мають невизначене ставлення. Загалом з травня-2022 до лютого-2024 рейтинг довіри до марафону впав з 69 до 36 процентів, тобто майже в два рази.
Соціологи зазначають, що ті, хто не довіряє Володимиру Зеленському, значно більш критичні до телемарафону, але і серед тих, хто довіряє президенту Зеленському, телемарfфону довіряють 48%, не довіряють – 33%, не визначилися – 19%.
Зазначається також, що більш критичні до телемарафону "Єдині новини" мешканці Заходу і Центру. Разом з цим фактично у всіх регіонах не більше 40% довіряють йому.
Більше третини українців (37%) підтримують створення в Україні спеціального Уряду національної єдності з більшості фракцій у парламенті. Цей уряд би мав працювати за прикладом ізраїльського уряду національної єдності, який було створено під час війни з ХАМАСом.
Також якщо б українці опинилися у грудні 1991 року, коли відбувалися президентські вибори, більшість з них підтримала б Вʼячеслава Чорновола, а не Леоніда Кравчука.
Українців, окрім війни, найбільше турбує корупція. Так, корупція непокоїть 63% українців.
Інші великі проблеми у суспільстві - низькі зарплати та пенсії. Також українцям не подобаються високі комунальні тарифи, повільна відбудова зруйнованих війною територій та безробіття.
Ми запитали у Михайла Орєшнікова, що він думає на тему наявності на території Російської Федерації територій, які належать чувашам, чеченцям, дагестанцям та іншим. Чи можна стверджувати, що на території Росії взагалі залишиться місце для самих росіян? Долучайтеся до перегляду цікавого обговорення!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.