Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
VIRA: "Перший раз я зустрілася з ним, коли мені було 18. Ми просто познайомилися і я поїхала. Потім зустрілися знов і навіть трохи пожили разом, декілька місяців. Але, як іноді буває, щось не складалося… Він чекав на мене… І я повернулась.. З цього моменту моя любов зростала з кожним днем, і сьогодні я нарешті хочу про це розповісти…"
Соціологічне опитування показало, що ймовірними очільниками уряду національної єдності українці бачать Порошенка, Залужного чи Тимошенко
Більш ніж третина українців (37%) хотіли б, щоб в Україні створили спеціальний Уряд національної єдності з більшості фракцій у парламенті, як це було в Ізраїлю, коли на нього напав ХАМАС. Українці також назвали 71 прізвище імовірних очільників уряду національної єдності, серед яких: Залужний, Порошенко, Тимошенко та навіть зрадник Мураєв.
Про це йдеться у результатах опитування Київського міжнародного інституту соціології, проведеного 4-10 грудня. Зокрема, 37% українців позитивно ставляться до ініціативи створення спецуряду, 38% ставляться до ідеї нейтрально, а 19% – негативно. Решта 7% не визначилися зі своєю думкою.
На запитання "Кого хотіли б бачити прем'єр-міністром у разі створення Уряду національної єдності", більшість респондентів у відкритому форматі (76%) не змогли відповісти на запитання.
Респонденти, які змогли відповіді на запитання, назвали 71 різне прізвище. У таблиці нижче наведено основні відповіді. Відносно ж найчастіше називалися Порошенко (6,3%), Залужний (3,4%) та Тимошенко (2,2%).
В Ізраїлю після нападу ХАМАС і початку війни в Газі було утворено уряд національної єдності, до якого увійшли представники усіх політичних сил, представлені в ізраїльському парламенті (кнессеті). Соціологи зазначають, що і в Україні час від часу лунають заклики до створення з більшості фракцій у парламенті Уряду національної єдності (на прикладі Ізраїлю).
Так, наприклад, уряд національної єдності у Ізраїлі об'єднує представників конкурентних парламентських груп у широку коаліцію. Зокрема туди увійдуть представник опозиції Бені Ганц та міністр оборони Йоав Галлант. Такий уряд має вирішити п'ять основних питань:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте у нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатись на канал у Viber можна тут.