"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Серед 13 діячів у списку одному з військових довіряють найбільше
Рейтинг довіри українців очолив колишній Головком ЗСУ Валерій Залужний. А от Олександру Сирському, який нині займає цей високий пост, довіряє вдвічі менше громадян нашої країни.
Такими є результати нового дослідження КМІСу за лютий 2024 року. Соціологи проаналізували, кому більше, а кому менше довіряють українці.
Довіра до Валерія Залужного є надзвичайно високою і складає 94%. Він зайняв перше місце у рейтингу. Таким високий показник практично не змінився в порівнянні з попереднім періодом, пишуть соціологи. Водночас 5% населення не довіряє колишньому головкому ЗСУ.
А от до Олександра Сирського довіру відчуває 40% опитаних, проте 35% не знали його у лютому. Він знаходиться на п'ятій сходинці у списку. Якщо ж розглядати тих, хто знає Сирського, рівень довіри залишається практично на тому ж рівні, що й у грудні 2023 року. Разом з тим, 4% ще не визначилися, як ставляться до нового Головкома ЗСУ.
В цьому ж опитуванні соціологи виявили, що рівень довіри до Президента Володимира Зеленського продовжує падати. Він знаходиться лише на третій позиції в рейтингу. Згідно з опитуванням, його випередив не тільки Валерій Залужний, а і чинний начальник ГУР Кирило Буданов. Хоча різниця між керівником воєнної розвідки та главою держави наразі невелика — всього 2%.
У КМІСі припустили, що на рівень довіри до президента могли вплинути кілька чинників, зокрема, відставка Валерія Залужного, складна ситуація на фронті, невизначена позиція стосовно допомоги Україні з боку ключових союзників, а також продовження корупційних скандалів.
Нагадаємо, проєкт закону про мобілізацію, що прийнято у першому читанні, містить певну кількість каральних і заборонювальних норм. Які саме з них не мають бути прийняті та чого чекати у підсумку, розповідає політтехнолог Борис Тізенгаузен.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.