У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Безпілотник можна застосовувати для евакуації поранених, підвезення боєкомплектів чи доставки особового складу
Команда інженерів протестувала нову розробку — наземний дрон, який можна застосовувати для евакуації поранених, підвезення боєкомплектів, доставки особового складу. Відео з тестової поїздки дрону опублікував волонтер і підприємець Юрій Голик, чия команда відповідальна в цьому проєкті за інсталяцію та налаштування безпілотної частини апарату.
Дрон має довжину 170 см, оснащений двома відеокамерами, дистанційним зв'язком Crossfire, пультом керування та монітором. Він здатен розвивати швидкість до 50 км на годину й перевозити вантажі вагою до 500 кг. Повного заряду вистачить на 100 годин роботи.
На відео фрагмент з тестування дрону під керуванням водія. Безпілотний тест-драйв “машина” пройшла також успішно. За словами Юрій Голика, наземний дрон вже за декілька днів відправився до однієї з бригад, що виконує бойові задачі на ліній фронту.
“Ми мусимо бути набагато більш винахідливими за нашого ворога і маємо постійно шукати нові рішення, які допоможуть військовим зберегти життя, або полегшити виконання якоїсь задачі. Наші інженери працюють над цим постійно. І я сподіваюся, цей апарат стане корисним для наших захисників”, – прокоментував волонтер.
Нагадаємо, влітку команда інженерів представила нові українські БПЛА-розвідники, які є дешевими у виробництві і невидимими для ворога.