“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Брюссель таким чином намагається переконати Будапешт не гальмувати підтримку Києва
Європейська комісія в четвер, 23 листопада, затвердила виділення коштів у розмірі 900 мільйонів євро для Угорщини. Гроші будуть видані з раніше замороженого фонду підтримки угорської економіки. Таким чином ЄС намагається подолати вето Будапешта щодо надання допомоги Україні.
Про цен повідомляє видання Reuters. Нагадаємо, що останнім часом Угорщина знову встромлює палки в колеса Україні та погрожує повністю заблокувати наше фінансування з боку ЄС.
Нагадаємо, що Європейська Комісія раніше заблокувала доступ Угорщини до економічного фонду відновлення після пандемії. Причиною було обурення з приводу корупції, а також тенденцій до посилення авторитарних рис правління прем'єр-міністра Віктора Орбана.
В свою чергу Угорщина заблокувала очікувані наступного місяця рішення ЄС щодо надання Україні 50 мільярдів євро економічної допомоги до 2027 року та початку переговорів про вступ Києва до Євросоюзу. Будапешт також затримав план пролонгування надання 20 мільярдів євро військової допомоги ЄС та новий пакет санкцій проти рф.
Орбан стверджує, що Угорщина не є більш корумпованою, аніж інші країни ЄС. Він також закликає партнерів по Євросоюзу "повністю переглянути" стратегію підтримки України.
"Жодні рішення щодо фінансування України, відкриття переговорів про вступ до ЄС або подальших санкцій проти росії не можуть бути прийняті до тих пір, поки не відбудеться стратегічна дискусія лідерів держав, які зберуться в Брюсселі... Європейська рада повинна підбити підсумки реалізації та ефективності нашої поточної політики щодо України", – написав Орбан Мішелю.
"Чи вважаємо ми все ще реалістичним досягнення цих цілей (перемога України - ред.)? Чи є ця стратегія стійкою без потужної підтримки з боку Сполучених Штатів? Чи можемо ми сприймати постійну підтримку з боку США як належне? Як ми уявляємо собі архітектуру безпеки Європи після війни?" - питав Орбан у Мішеля.