«Члени "коаліції охочих" узгодили, що хоча б один європейський лідер має поговорити з Росією. Це може бути або Франція, або Велика Британія – обидві країни є лідерками "коаліції охочих"
– Щоразу, коли я слухаю цей трек, я усміхаюся, а в моїй голові лише одна думка: Я точно все зможу! І я хочу, щоб кожна дівчина, яка почує цю пісню, теж відчула це. Щоб усміхалася. І робила це якнайчастіше, – прокоментувала Трінчер.
Євро впав у ціні коштує 39,54 гривні
На п'ятницю, 19 травня, Національний банк України (НБУ) встановив офіційний курс долара на рівні 36,56 гривні. Він тримає позицію. Вартість євро зупинилася на рівні 39,54 гривні.
Про це свідчать дані на сайті регулятора. Порівняно з попереднім банківським днем євро впав у ціні на 5 копійок.
Найближчим часом в Україні не очікується різких змін готівкового курсу долара. Разом з тим економісти прогнозують, що валюта поступово рухатиметься в бік офіційного курсу. Як розповів "24 каналу" економіст Олег Гетьман, до кінця травня значних коливань готівкового долара не буде. Максимум – 1 гривня в різні боки. Таким чином, зазначив він, курс встановиться на рівні 36,6 гривні за долар.
"Долар буде стабільний. Я не бачу зараз якихось передумов для шаленого стрибка – немає жодних факторів, які б таке спровокували. Тому, на мою думку, готівковий курс знаходитиметься на тих же показниках, які є зараз, плюс-мінус 1 гривня в різні боки", - сказав Гетьман.
Водночас чітко прослідковується тенденція до зниження готівкового курсу долара. За очікуваннями, він зрівняється з офіційним в 36,56 гривні. Такої ж думки дотримується банкірка Анна Золотько. Втім, зауважує вона, динаміка руху готівкового курсу до офіційного буде незначною. Однією з ключових причин цього процесу вона називає "великий системний держбанк", в якого, вочевидь, є можливість забезпечити повне завантаження дозволеного ліміту продажу готівкової валюти населенню.
"Іншими словами, загальна ситуація спонукає стабілізацію курсу і не дає можливості спекулятивно налаштованим учасникам ринку розхитати курс хоча б в обмеженому діапазоні", - додала Золотько.
Нагадаємо, в Україні зміниться система видачі кредитів населенню. Крім того, держава намагається обмежити право громадян на фінансові послуги.
Також Інформатор писав, скільки гривень зберігають українці в "Ощадбанку".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.