Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Країна готова збільшити підтримку до 4,5 млрд
Японія продовжує підтримувати Україну. Зокрема, надасть додаткову фінансову допомогу у розмірі на один мільярд доларів. У майбутньому ця сума може збільшитися до 4,5 млрд.
Про це повідомив президент України Володимир Зеленський у соцмережі X. Він також подякував японському прем’єру Фуміо Кісіді.
“Вдячний Японії та прем'єр-міністру Фуміо Кісіді за рішення надати Україні додаткову допомогу в розмірі одного млрд доларів, а також за їхню готовність збільшити загальну суму до 4,5 млрд доларів”, – написав глава держави.
За його словами, така підтримка значно допоможе економіці нашої держави, а також у її відновленні. Зеленський наголосив, що Японія твердо стоїть на боці України і продовжуватиме працювати разом із нами, щоб наближати перемогу над російськими окупантами.
Нещодавно Японія запустила нову програму, яка надає права біженців іноземцям, які були змушені покинути свої домівки через збройні конфлікти. Ця програма, яка вже стартувала 1 грудня, у першу чергу стосується українців.
Також у жовтні Україна та Японія почали перший раунд переговорів про гарантії безпеки. Вони проходять в онлайн-режимі. Українську делегацію очолює Ігор Жовква, заступник керівника ОПУ.
А ще у вересні японські підприємці висловили свою зацікавленість у вкладенні інвестицій у різні сектори української економіки. Зокрема, у будівництво, інфраструктуру, сільське господарство та медицину.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Livе. Підписатися на канал у Viber можна тут.