Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Першочергово гроші спрямують на гуманітарні потреби
450 мільйонів доларів отримає Україна від ЮНІСЕФ. Ці гроші будуть спрямоватні на підтримку прифронтових регіонів нашох країни. Отримаємо ми цю допомогу вже у наступному році.
Про це повідомляє пресслужба Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій (МінТОТ). Зазначається, що виділені кошти витратять на гуманітарні потреби.
Відомо, що частину суми планують витратити на ноутбуки для тих дітей, які не можуть навчатися офлайн. Діти із сільських громад звільнених ЗСУ районів Харківської та Херсонської областей у 2023 році отримали 10 тисяч ноутбуків і тепер можуть повноцінно навчатись. В 2024 робота із забезпечення малечі технікою продовжиться.
"Нашу співпрацю ми завжди ставимо у приклад. Тому що ЮНІСЕФ ухвалює рішення швидко і гнучко. Адекватно до ситуації, яка склалася на прилеглій до лінії фронту території. Ми завжди радимося, досягаємо консенсусу і дотримуємося слова. Це важлива умова подальших успішних дій", – зазначено в прессрелізі МінТОТ.
Серед інших важливих завдань – облаштування шкільних укриттів. Також гроші підуть на ідновлення водопостачання та підтримку "центрів життєстійкості". Зокрема, на Харківщині волонтери ЮНІСЕФ допомагають в реалізації проєкту щодо створення шести таких центрів. Вони з'являться у Чугуївській, Балаклійській, Пісочинській, Кегичівській, Красноградській, Валківській громадах.
"ЮНІСЕФ – надійний партнер, з яким Україна продовжуватиме співпрацювати", - заявляє Мінреінтеграції.
Нагадаємо, що ЮНІСЕФ - це фонд допомоги дітям, який працює при ООН. Він утримується завдяки добровільним внескам та пожертвам від ізичних осіб, підприємств, фондів та урядів держав.
З початком російської агресії ЮНІСЕФ активно діє в Україні. Волонтери регулярно відвідують прифронтові території, привозячи туди допомогу. Окрім цього, фонд допомогає у вивезенні малечі з-під обстрілів та евакуації у більш безпечні регіони.
За даними ЮНІСЕФ, близько 5 мільйонів дітей постраждали через вторгнення рф до України. Понад 2 мільйони дітей стали біженцями внаслідок російської агресії. Ще 3 мільйони залишаються на українській території та потребують допомоги, яку в міру можливостей намагається надавати ЮНІСЕФ.
Також фонд допомогає окремим українським родинам фінансово. Втім, наразі прийом заявок на отримання такої допомоги призупинений.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.