“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
За чотири роки окупації зафіксували 21 факт насильницьких зникнень
В окупованому Криму починаючи з 2017 по 2020 роки зафіксували 4 950 основних порушень прав людини. Значна кількість порушень стосується права на справедливий суд.
Про це свідчать дані Кримськотатарського ресурсного центру,передає Інформатор .
Види порушень з боку окупаційної влади:
Згідно з даними, загальна кількість обшуків зросла майже у 5 разів, затримань - майже у 3 рази, допитів - у 2 рази, арештів - у 15 разів, порушень права на швидкий досяжний рівень фізичного і психічного здоров'я - у 10 разів, порушень права на справедливий суд - у 4 рази, а незаконних етапувань стало більше майже у 12 разів.
У дослідженні сформульовані вимоги до Росії, це стосується припинення тимчасової окупації Криму. Автори також просять припинити порушувати загальну декларацію прав людини і звільнити всіх політичних в'язнів півострова.
Нагадаємо, з супутників видно, як змінилися Донбас та Крим після вторгнення Росії. Крім того, збитки РФ за окупацію Криму досягають 160 млрд доларів .