Цього дня народилися народний артист України Валерій Маренич та українська комічна актриса Олена Кравець
Сьогодні, 1 січня, православна церква України вшановує пам'ять святителя Василія Великого. В цей день святкують іменини Богдан, Василь, В'ячеслав, Григорій, Іван, Михайло, Микола. Це перший день Нового року. А віряни уважно стежать за погодою: якщо цього дня місяць чітко видно, то влітку буде хороша погода.
Пам'ять святителя Василія Великого. Народився він на території сучасної Туреччини, в Кесарії 329 року в знатній родині. Тому в дитинстві отримав досить непогану на той час освіту. В зрілому віці вирішив стати аскетом і священником. Незадовго до смерті отримав посаду єпископа Кесарії.
Святкування Нового року увійшло в традицію переважної більшості культур і народів. Всіх об’єднує саме одне – передчуття чогось нового, дива, що от-от має статися! Не дивно що саме в Новий рік навіть статистика всіляких негативних явищ знижується найдивовижнішим чином.
Новий рік – це справжнє таїнство, яке не вимагає від нас нічого, крім віри. Новий рік наступає. Зі святом Вас, з Новим роком! Нехай він принесе Перемогу, добробут і розвиток всім українцям!
Це свято, яке виникло на основі ініціативи ООН, що започаткувала відзначення Дня тисячоліття у 1996 році. Свято наголошує на важливості сім'ї у житті кожної людини.
Відзначення Всесвітнього дня сім'ї дає можливість звернути увагу на важливість сімейних традицій. Вони формують у дітей цінності, на яких будується все подальше життя. Це не лише зміцнює родинні зв'язки, але й формує глибоке розуміння важливості підтримки одне одного.
"Кривава Мері" поєднує у собі незвичайний смак та є справжнім хітом у світі коктейлів. До його складу входить: 50 мілілітрів горілки, 150 мілілітрів томатного соку, 15 мілілітрів лимонного соку, 3-5 крапель соусу "Ворчестер", 2-3 краплі соусу "Табаско", обов'язково – сіль та перець. Для прикраси використовують скибочку лимона, гілочку селери і навіть оливки й м'ясо на шпажці.
Найпростіший спосіб приготування "Кривавої Мері" такий.
По-перше, наповніть шейкер льодом. Додайте до нього горілку, томатний сік, лимонний сік та соуси. Ретельно збовтайте усі інгредієнти. Процідіть суміш у келих, приправте за смаком сіллю та перцем. Прикрасьте келих скибочкою лимона або гілочкою селери. Смачного під Новий рік!
День дарування яблук – це чудова традиція, яка передбачає обмін яблуками. Традиція дарувати яблука налічує тисячі років і має глибоке коріння в різних культурах. У стародавніх грецьких і римських імперіях, а також у кельтських культурах дарування фруктів, особливо яблук, було важливою частиною новорічних святкувань. Яблука вважалися розкішшю і символізували багатство, що робило їх цінними подарунками.
Сьогодні яблуко в якості подарунка уособлює турботу. Тож порадуйте краксивими соковитими і корисними яблуками своїх рідних. Зустрічайте Новий рік красиво й з користю для здоров'я!
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.