Як записатися на прийом до фахівців ПФУ онлайн - інструкція

Читать на русском

Стало відомо, як можна записатися до ПФУ онлайн, не виходячи з дому

Читать на русском
ПФУ
Українцям пояснили, як онлайн записатися на прийом до ПФУ

Стало відомо, як можна записатися до ПФУ онлайн, не виходячи з дому

Українці можуть записатися на прийом до Пенсійного фонду України онлайн, не виходячи з дому. Для цього достатньо скористатися порталом електронних послуг ПФУ. Експерти пояснили, як це зробити.

Така інформація з'явилася на офіційному сайті Пенсійного фонду України. Зазначається, що в разі необхідності консультації, призначення пенсії або субсидій на комунальні послуги потрібно попередньо записуватися на прийом до ПФУ. Зробити це можна на порталі електронних послуг фонду за посиланням.

Перший крок — авторизація в особистому кабінеті. Це можна зробити будь-яким зручним способом: за допомогою Кваліфікованого електронного підпису, Дія.Підпису або ID.GOV.UA.

Фото - ПФУ
Фото - ПФУ

Після авторизації потрібно обрати розділ "Комунікації з ПФУ". В меню необхідно натиснути на "запис на прийом". У формі, яка відкриється, потрібно обрати потрібний сервісний центр, а також тему (мета візиту) та дату прийому.

Далі потрібно "Завантажити розклад". У списку, який з'явиться на екрані, необхідно обрати потрібну дату та годину прийому. Вільні години будуть позначені зеленим кольором.

Фото - ПФУ
Фото - ПФУ

Коли обраний час візиту, натискаємо на "Записатися на прийом". Після цього можна роздрукувати талон. Якщо змінилися обставини, то запис можна скасувати.

Фото - ПФУ
Фото - ПФУ

"Перевірити свої дані про попередній запис на прийом можна знову зайшовши в розділ "Запис на прийом", де відображається поле "Мої записи на прийом", - пояснили в Пенсійному фонді України.

Послуги ПФУ онлайн

Раніше повідомлялося, що українці через електронний портал ПФУ можуть дізнатися, чи нараховується їм страховий стаж. Тобто, фактично перевірити, чи сплачує роботодавець податки за свого працівника. Ця інформація є в особистому кабінеті на порталі електронних послуги ПФУ. Проте важливо враховувати: відображається там лише той страховий стаж, який був набутий з 2004 року. Страховий стаж більш раннього періоду підтверджують за допомогою Трудової книжки (в паперовому вигляді), або іншими документами з місця роботи.

Також повідомлялося, що тепер заяву на призначення, перерахунок чи продовження страхових виплат можна подати онлайн. Ця послуга теж доступна через портал електронних послуг ПФУ. Таким чином, онлайн можна подати: 

  • заяву про призначення, перерахунок, продовження страхової виплати у зв’язку з нещасним випадком на виробництві (професійним захворюванням);
  • заяву про призначення, перерахунок, продовження страхової виплати у зв’язку зі смертю годувальника;
  • заяву про відшкодування витрат на поховання потерпілого та пов’язані з цим ритуальні послуги;
  • заяву про здійснення страхової виплати (поновлення або добровільне припинення виплати, виплата недоотриманих страхових сум);
  • заяву про компенсацію витрат (компенсація проїзду, витрат на житло).

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.