"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
У ПФУ розповіли, як можна оновити дані пенсіонерам
Якщо в пенсіонера змінюються паспортні дані, то про це важливо своєчасно повідомляти Пенсійний фонд України. Це, зокрема, потрібно для того, щоб не було проблем з виплатами та індексаціями. Експерти пояснили, що потрібно робити пенсіонерам в таких ситуаціях.
Про це повідомили в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Вінницькій області. Зазначається, що формування виплатних документів, а також безпосередньо виплата пенсій відбувається саме на підставі дійсних документів громадянина. Йдеться про паспорт, який посвідчує особу. Тому експерти наголошують, що у випадку, якщо пенсіонери з якихось причин змінили паспорт, потрібно невідкладно повідомити про це Пенсійному фонду України.
Зробити це можна, відвідавши філію ПФУ у вашому регіоні, а також онлайн. За додатковою інформацією можна звернутися за номером телефону "гарячої служби" Пенсійного фонду України за номером 0 800 503 753. Також паспортні дані можна оновити в особистому кабінеті на порталі електронних послуг Пенсійного фонду України (для авторизації та користування послугами потрібно мати електронний підпис).
Станом на кінець липня українці сплатили добровільні пенсійні внески для збільшення страхового стажу в розмірі 4,5 мільйона гривень. Йдеться про загальну суму за останні чотири місяці. За даними ПФУ, 84% внесків громадяни робили для себе, а інші 16% - на користь іншої особи.
"Непрацююча особа, яка його здійснила, набуває п’ять місяців страхового стажу. В чотирьох з них матиме максимальну зарплату для обчислення пенсії (100 500 гривень), а в п’ятому — 79 904,55 гривні", - поділилися статистикою в ПФУ.
Також раніше в Пенсійному фонді пояснювали, хто з українці може раніше вийти на заслужений відпочинок, а саме - у віці 50 років. Йдеться про жінок, які народили п'ятьох або більше дітей, у випадку наявності 15 років страхового стажу. Також багатодітний батько теж має скористатися такою можливістю (але у випадку, якщо достроково на пенсію не вийшла мати дітей).
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.