Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
В репортажі Дмитра Комарова Керівник офісу Президента Андрій Єрмак показав, як виглядає ОПУ зсередини під час війни
2 червня знімальна група «Рік. За кадром» підготували завершальний випуск спецпроєкту Дмитра Комарова. У ньому показали залаштунки офісу Президента України, розповіли про те, як організовувалась оборона будівлі, як ставляться до ризиків в ОПУ, а також що думають про пропозиції здатися.
"Я можу сказати, що війна це великий іспит, і проходять його не всі", – сказав керівник Офісу Президента Андрій Єрмак в розмові з Дмитром Комаровим.
Єрмак зазначив, що люди які робили пропозиції здатися мають відповідати за це за законом. А якщо робили такі пропозиції людям, які приймали рішення, то це вважатимуть доказом державної зради.
"Я був свідком, і є людиною, яка знає деякі факти, кому, як і хто робив такі пропозиції"
Крім того, Єрмак зазначив, що й про нього ходить багато чуток. Зокрема, Комаров згадав про начебто співпрацю керівника Офісу Президента з ворогом з’явились в анонімних Телеграм каналах, які веде ФСБ.
«Я завжди за пряму розмову, і якщо брати мову фактів, вперше натякання на «агент Росії», «ФСБ», вони з’явились під час моєї роботи, де я представляв Україну в Нормандському форматі. Я був дуже важкий для них перемовник. І сьогодні вже наше СБУ про це говорить, що вперше ця інформація, яку, на жаль, потім підхопили і деякі українські політики, це в першу чергу виникли в анонімних Телеграм-каналах, які, як сьогодні доводить наше СБУ і розвідка, вони ведуться російським ФСБ. Навіть мені смішно про це чути, тому що рівень людей, з якими я спілкуюсь сьогодні - і з керівниками розвідок наших партнерів американців, британців, - і як ви розумієте, якби до мене у цих людей було хоч отаке запитання, то безумовно все було б по-іншому», - заявив Єрмак.
Своєю чергою, Єрмак закликав аналізувати факти і пам’ятати про російську пропаганду, яка працює нонстоп.
«Треба завжди аналізувати, порівнювати, тому що ми живемо в інформаційному полі, коли гігантська машина російської пропаганди працює нон-стоп. Вона працює не тільки на Україну, вона працює на увесь світ. І сьогодні вона закидає якісь моменти кожного дня, щоб ми боялися, щоб ми перестали вірити, щоб нас посварити з партнерами, але кожного разу треба самим робити висновки», - закликав Єрмак.
Про проєкт
Проєкти «Рік» та «Рік. За кадром» стали найрезонанснішими українськими проєктами про війну з початку повномасштабного вторгнення. Їх широко обговорювали у ЗМІ та активно коментували у соцмережах. Найвпливовіші видання світу – такі як The Times, The Independent, The Sun та ін. – неодноразово згадували його у своїх публікаціях та розбирали на цитати. Проєкти отримали рекордно високі рейтинги телеперегляду.
Загалом випуски обох проєктів на YouTube подивились понад 27 мільйонів разів. Дві частини проєкту «Рік» перекладені багатьма мовами світу, в тому числі французькою, іспанською, португальською та англійською.
Нагадаємо, раніше ми розповідали про те, як проходять таємні наради Зеленського і його команди. Одну з таких нарад Дмитро Комаров також показав у своєму фільмі "Рік. За кадром. День президента".
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.