Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Пацієнт на підставі направлення безкоштовно отримує медичні послуги
В Україні щорічно близько 140 тис. українців дізнаються про свій онкодіагноз. Понад 65 тис. пацієнтів помирають від раку. З них 35% - люди працездатного віку. Це відбувається саме через пізнє діагностування хвороби, тому важлива рання діагностика.
Про це повідомляє прес-служба Національної служби здоров'я України,- передає Інформатор .
До програми медичних гарантій-2021 включено 6 типів досліджень для ранньої діагностики онкозахворювань:
Для пацієнта безкоштовними є:
Щоб пройти дослідження для ранньої діагностики онкозахворювань безкоштовно, потрібно звернутися до сімейного або лікуючого лікаря, який випише направлення для обстеження. Потім необхідно обрати лікарню, яка підписала договір з НСЗУ.
Для проведення діагностичних досліджень встановлені вікові обмеження.Наприклад, мамографія призначається жінці 40 років і старше, гістероскопія - від 50 років і старше. Гастроскопия, цистоскопія, бронхоскопія для пацієнтів від 50 років і старше, колоноскопія - від 40 років і старше.
Пацієнтам молодшого віку лікар також може виписати направлення для таких досліджень, якщо підозрює новоутворення. В такому випадку, ці дослідження будуть оплачені НСЗУ в рамках пакету "медична допомога дорослим та дітям в амбулаторних умовах (профілактика, спостереження, діагностика, лікування та медична реабілітація)".
Нагадаємо, в Україні планують побудувати мережу скринінгових центрів для діагностики раку у жінок. Крім того, в Україні за рік від онкозахворювань помирає близько 250 дітей.
Також Інформатор розповідав, що у Чернівцях здійснили мрію хлопчика,який помирає від 4 стадії раку.