Головна
Бізнес
Авто
15:06, 3 Червня
Информатор UA

Интро

В Україні ситуація з наявністю палива на заправках трохи покращала. Однак, деякі українці все ще змушені шукати його у віддалених регіонах, стикаючись з новими логістичними проблемами. Про це повідомив директор консалтингової групи "А95" Сергій Куюн, передає Інформатор. "Кількість імпортерів щодо кожної з позицій бензин, дизпаливо, скраплений газ зросла протягом травня вдвічі. Максимальний показник близько 60 суб'єктів імпортують дизпаливо. Це перший результат скасування держрегулювання цін, все більше середніх та малих компаній їдуть за паливом до Європи. Наступний етап збільшення обсягів поставок", - заявив Куюн. За його словами, імпорт ще недостатній. "Найбільш проблемна позиція бензин. Європейська портова логістика заточена під імпорт дизпалива (резервуари, естакади, трубопроводи), бензин поставляється із внутрішніх нафтопереробних заводів, ресурс обмежений через сезонне зростання попиту. Українці змушені шукати бензин у віддалених регіонах, стикаючись з новими логістичними проблемами", - пояснив Куюн. Власні резерви європейці притримують, очікуючи наслідків нафтового ембарго для росії. Ситуація з наявністю палива по країні різна. Очевидне покращення помітили у Києві: до OKKO та WOG підключилася мережа KLO, працює і AMIC: "Газ та дизель вже зустрічаються без черг, бензин треба пошукати, а потім постояти. Але за бензином за 69 грн/л черг немає. (Стеля досягнута?) Порівняно непогано на Заході. Найгірше на Сході і частково на Півдні", - зазначив Куюн. Нагадаємо, Кабмін скасував держрегулювання цін на бензин та дизпаливо. Крім того, в Україні розпочали перевірки АЗС через високі ціни на паливо. Також Інформатор писав, що у Сумах через нестачу палива автобуси їздитимуть лише у години пік. Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Як в Україні змінилася ситуація із паливом

Читать на русском
Як в Україні змінилася ситуація із паливом

Нещодавно Кабмін відмовився від держрегулювання цін на бензин та дизпаливо

В Україні ситуація з наявністю палива на заправках трохи покращала. Однак, деякі українці все ще змушені шукати його у віддалених регіонах, стикаючись з новими логістичними проблемами.

Про це повідомив директор консалтингової групи "А95" Сергій Куюн, передає Інформатор

"Кількість імпортерів щодо кожної з позицій – бензин, дизпаливо, скраплений газ – зросла протягом травня вдвічі. Максимальний показник – близько 60 суб'єктів – імпортують дизпаливо. Це перший результат скасування держрегулювання цін, все більше середніх та малих компаній їдуть за паливом до Європи. Наступний етап – збільшення обсягів поставок", - заявив Куюн.

За його словами, імпорт ще недостатній.

"Найбільш проблемна позиція – бензин. Європейська портова логістика заточена під імпорт дизпалива (резервуари, естакади, трубопроводи), бензин поставляється із внутрішніх нафтопереробних заводів, ресурс обмежений через сезонне зростання попиту. Українці змушені шукати бензин у віддалених регіонах, стикаючись з новими логістичними проблемами", - пояснив Куюн.

Власні резерви європейці притримують, очікуючи наслідків нафтового ембарго для росії. Ситуація з наявністю палива по країні різна. Очевидне покращення помітили у Києві: до OKKO та WOG підключилася мережа KLO, працює і AMIC:

"Газ та дизель вже зустрічаються без черг, бензин треба пошукати, а потім постояти. Але за бензином за 69 грн/л черг немає. (Стеля досягнута?) Порівняно непогано на Заході. Найгірше на Сході і частково на Півдні", - зазначив Куюн. 

Нагадаємо, Кабмін скасував держрегулювання цін на бензин та дизпаливо. Крім того, в Україні розпочали перевірки АЗС через високі ціни на паливо.

Також Інформатор писав, що у Сумах через нестачу палива автобуси їздитимуть лише у години пік.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

 

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.