Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Ці способи допоможуть зберегти тепло в оселі
Новобудови та сучасні будинки тримають тепло довше, ніж “хрущовки”. Але під час тривалого відключення опалення рано чи пізно мерзнуть мешканці будинків будь-якої категорії. Є кілька способів зберегти тепло, не витрачаючи на утеплення стін чи підлоги.
Про це Інформатор дізнався з матеріалу OBOZREVATEL. Голова правління Спілки споживачів комунальних послуг Олег Попенко розповів виданню, що “хрущовки” за температури - 5°C тримають тепло без електропостачання та опалення не більше 24 годин. Більш сучасні тримають довше. Взагалі на його думку, людина має знати, скільки за часом протримається будинок і якого він року. Це зона відповідальності органів місцевого самоврядування.
Але важливо знати методи збереження тепла для того, щоб максимально усунути всі втрати. Наприклад, утеплити вікна та двері. Для цього необов’язково викликати майстра, хоча це ефективно. Достатньо перевірити, чи є щілини:
На скло вікна можна поклеїти теплозберігальну плівку, повісити жалюзі та щільні штори. Перевірте, щоб штори не закривали батареї, адже таким чином ви власноруч блокуєте постачання тепла в квартиру, коли опалення є. Такоуж штори слід відкривати в сонячний день, щоб сонце хоча б трохи прогрівало кімнату.
Повертаємось до килимів на стінах і на підлозі. Вони допомагають зберегти тепло. Постелити килими можна лише в тих кімнатах, де родина найчастіше проводить час. Не використовуйте для обігріву всередині квартири буржуйку, це може спричинити пожежу. Також не рекомендується вмикати суто для обігріву духову піч чи газову кухонну плиту – є ризик отруєння чадним газом. Замість цього краще закип’ятити воду і наповнити нею грілку або пластикову пляшку, замотану в рушник. Переконайтеся, що ємність щільно закрита і не обпікає шкіру.
З середини жовтня росія посилила обстріли об'єктів енергетичної інфраструктури України. 16 грудня внаслідок чергової атаки "Укренерго" повідомило про надзвичайний стан - більше 50% споживання об'єднаної енергетичної системи було втрачено. Відсутність електропостачання впливає на роботу критичної інфраструктури, через це деякі абоненти залишаються без опалення та води. Іноді - на кілька діб. Особливо важка ситуація у тих, хто має автономне опалення.
Раніше ми писали про те, що в Києві проблема з теплопостачанням може виникнути в 144 будинках. Також читайте про інтернет-шахраїв, які намагаються заробити на потребі людей в дровах.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.