“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Важливі параметри, які варто врахувати, щоб не заощадити на важливому, але й не заплатити зайвого
Кухня – серце будь-якого будинку. Тут ми готуємо їжу, тут ми п'ємо чай із рідними, тут ми іноді секретуємось із друзями. Тому оформлення цього приміщення надзвичайно важливе. Плитка на кухню повинна бути модною, красивою і одночасно стійкою до ударів та частого миття. Давайте обговоримо, як її обирати.
Кухонні стіни можна пофарбувати олійною фарбою, а можна обробити дорогими панелями зі скла. Але за співвідношенням ціна/якість безперечний лідер – керамічна плитка. Вона надійна, проста у догляді, довговічна, стійка до пари, жиру та побутової хімії. Крім того, керамічна плитка дозволить вам створити по-справжньому модний інтер'єр. Вибрати ідеальний вам варіант на переповненому пропозиціями ринку непросто. Щоб полегшити собі завдання, дайте відповідь на такі питання:
Визначившись із цими параметрами, врахуйте ще кілька маленьких хитрощів:
Головний параметр при виборі плитки для підлоги – зносостійкість. Його вимірюють пристроєм з абразивним обертовим колом. Чим більше обертів витримує покриття, тим вищий клас. Його позначають індексом PEI та цифрами. Враховуючи, що на кухні, на відміну від комори, ходять досить багато, для цього приміщення вибирайте кераміку IV класу. Вона впорається з будь-яким некомерційним навантаженням. Плитку максимального V класу зазвичай використовують для громадських просторів: супермаркетів, кінотеатрів, вокзалів.
Ще один важливий параметр - вологопоглинання. Воно вимірюється за 3 категоріями. Перша вбирає трохи більше 3% вологи, друга до 10%, а третя – понад 10%. Тут що нижчий клас, то вище ціна. Якщо на вашій кухні температура не опускається нижче нуля, немає сенсу переплачувати за вологостійке покриття.