“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Після вторгнення Vodafone значно підвищив ціну смс від E-health
Національна служба здоров’я України 1 лютого за результатами тендеру замовила ПрАТ «ВФ Україна» (мобільний оператор «Vodafone Україна») послуги по доставці текстових повідомлень вартістю 119 млн грн.
Про це повідомляється у системі «Прозорро». На поточний рік за Програмою медичних гарантій замовили доставку 280 млн текстових повідомлень від імені електронної системи охорони здоров’я E-health через месенджери Telegram і Viber або мобільний зв’язок SMS по 42 коп. Доставка буде здійснюватися за допомогою OBM API від київської компанії «IT SmartFlex R’n’D» із групи «Vodafone».
Невдовзі після початку повномасштабного вторгнення Росії, у березні 2022 року НСЗУ замовляла «ВФ Україна» аналогічні послуги за такою ж ціною – 42 коп. А раніше їхня ціна від неї ж була в півтора раза нижчою: у 2021 році – 28 коп, а в 2020 році – 29 коп.
У інших замовників цьогоріч СМСки коштують так, як в НСЗУ, чи дорожче. Наприклад, у січні «Київська– та «Одеська обласні енергопостачальні компанії» замовили СМСки по 43 коп, а «Тернопільелектропостач» – по 49 коп. У грудні «Укрпошта» замовила їх по 43 коп, а «Прикарпаттяобленерго» – по 49 коп. Причому обсяги закупівель у них значно менші.
Наразі «Vodafone» пропонує на своєму сайті розсилку СМСок для бізнесу по 42 коп, а «Lifecell» і «Київстар» – по 46 коп. На інших сайтах ціни приблизно такі ж – від 46 коп. На відміну від попередніх років, компанія отримала нинішній підряд без конкуренції, оскільки на відкриті торги більше ніхто не прийшов. Формальна економія склала 8%.
Акціонером «ВФ Україна» є українська фірма «Телко Солюшнз Енд Інвестментс» (у стані припинення), яка належить нідерландській компанії «Telco Investments B.V.», а кінцевим бенефіціаром через останню значиться Насіб Хасанов з Азербайджану.
За даними «Forbes.ua», у перші місяці після повномасштабного вторгнення РФ в Україну та впровадження санкцій проти Михайла Фрідмана, Петра Авена та Андрія Косогова, саме власники «Водафону» з азербайджанської інвесткомпанії «NEQSOL Holding» хотіли купити у російських акціонерів «Альфа-Банк Україна».
Поряд з цим, мобільний оператор Vodafone Україна за рік повномасштабної війни в Україні інвестував 11,5 млрд грн у підтримку країни. 4 млрд грн було витрачено на інфраструктуру зв’язку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.