"На сьогодні секретар РНБО сформулював цей пункт як «інформаційна твердість». Це загальна історія, до якої залучені різні структури, зокрема обидві розвідки, а також СБУ"
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Ця пісня про добрі і світлі почуття. Мені сподобалось слово “Неабищо”, бо воно не звичне, ми так називаємо людей які нам подобаються, чи яких ми кохаємо. Мене називали “моє неабищо”, мені це сподобалось, тому що я відчула в цьому слові певну унікальність, милозвучність. Це слово і смішне, і дивне, але дуже моє”, - коментує TAYANNA.
Українцям продовжили безкоштовний роумінг у країнах Європи
Українці, які перебувають у Євросоюзі, зможуть і надалі телефонувати рідним за діючими в Україні тарифами. Загалом 27 вітчизняних і європейських операторів мобільного та фіксованого зв’язку на 6 місяців продовжили дію угоди про доступний роумінг. Вони надаватимуть один одному послуги за зниженими цінами. про це повідомило Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України.
Для його підключення робити нічого не потрібно: послуга вмикається автоматично й поширюється як на дзвінки в Україну, так і навпаки. Потрібно лише оплачувати свій тарифний пакет (щомісячну абонплату). Це стало можливим після останньої зустрічі українських урядовців з єврокомісарами.
Крім того, європейська сторона підтвердила готовність схвалити оновлений додаток (правила телекомунікаційних послуг) до Угоди про асоціацію між Україною та ЄС. У майбутньому це дозволить запровадити вільний роумінг на постійній основі.
Українські мобільні оператори Kyivstar, Vodafone Ukraine, lifecell, Укртелеком, Data Group, Vega Telecom Group та 3Mob, а також двадцять європейських операторів мобільного та фіксованого зв’язку підписали нову спільну заяву про доступний роумінг для українців у ЄС.
Поки послугу продовжили на півроку з подальшою перспективою. Вперше послуга була впроваджена у квітні минулого року. Наприкінці минулого року, кількість абонентів, які скористалась послугою в Європі становила від 3,9 до 4,4 млн на місяць. У НКЕК зазначили, що це свідчить, що послуги роумінгу для українських абонентів стали доступнішими.
Роумінговий формат Roam Like At Home стартував у Європейському Союзі ще у 2017 році. Суть проекту полягає в тому, що користувачі мобільного зв’язку зберігають свої тарифи, незважаючи на те, в якій країні ЄС вони перебувають. Наразі тариф діє в 30 країнах: Польщі, Словаччині, Румунії, Угорщині, Молдові, Німеччині, Італії, Литві, Чехії, Франції, Болгарії, Іспанії, Естонії, Латвії, Австрії, Нідерландах, Бельгії, Хорватії, Данії, Фінляндії, Греції, Ірландії, Люксембурзі, Словенії, Швеції, Швейцарії, Норвегії, Португалії, Єгипті, Великій Британії. Якщо ви перебуваєте в одній з 30 країн, зможете користуватися гігабайтами, хвилинами та SMS з цього пакета. Якщо ж ви знаходитеся в країні, де Роумінг як вдома не надається — обсяг зберігатиметься, але не використовуватиметься.
Нагадаємо, у Латвії оператори продовжили безкоштовний мобільний зв'язок для біженців з України. Крім того, в Україні запрацювала гаряча лінія для постраждалих від війни, дзвонити можна з інших країни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.