Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Можна перевірити фото через спеціальні програми
З початком повномасштабного вторгнення росії в інтернеті збільшилася кількість фейкових зображень. Їх легко підробити та в них легко повірити.
В Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як відрізнити справжнє фото від фейкового, - передає Інформатор.
Уважно розгляньте фото і зверніть увагу на:
Також варто звертати увагу на відповідність погоді, географічній топології, архітектурі, назві вулиць, номерам машин тощо.
«Кричуща назва чи підпис до фото. Приміром, такі як «шок», «сенсація», «терміново», «це фото видаляють звідусюди», «неймовірно» несуть ознаку маніпуляції й, ймовірно, можуть бути фейком», - розповіли в Мінцифрі.
Також, щоб зрозуміти фейкове фото чи ні, можна перевірити ресурс, на якому ви побачили таке фото. Чи є там інші схожі публікації із кричущими та маніпулятивними заголовками, які в нього охоплення, чи вказаний автор, першоджерело, додаткові матеріали.
Крім того, можна перевірити фото через спеціальні програми:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.