У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Можна перевірити фото через спеціальні програми
З початком повномасштабного вторгнення росії в інтернеті збільшилася кількість фейкових зображень. Їх легко підробити та в них легко повірити.
В Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як відрізнити справжнє фото від фейкового, - передає Інформатор.
Уважно розгляньте фото і зверніть увагу на:
Також варто звертати увагу на відповідність погоді, географічній топології, архітектурі, назві вулиць, номерам машин тощо.
«Кричуща назва чи підпис до фото. Приміром, такі як «шок», «сенсація», «терміново», «це фото видаляють звідусюди», «неймовірно» несуть ознаку маніпуляції й, ймовірно, можуть бути фейком», - розповіли в Мінцифрі.
Також, щоб зрозуміти фейкове фото чи ні, можна перевірити ресурс, на якому ви побачили таке фото. Чи є там інші схожі публікації із кричущими та маніпулятивними заголовками, які в нього охоплення, чи вказаний автор, першоджерело, додаткові матеріали.
Крім того, можна перевірити фото через спеціальні програми:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.