«США припиняють постачати нам ракети для ППО. Це примус до поступової капітуляції. Коли по містам почнуть летіти сотні балістичних ракет і тисячі дронів. І коли все це буде неможливо збивати - нам доведеться сідати за стіл переговорів.»
«Твоя футболка» – це не просто трек, а саундтрек до романтичного літа, коли кожен дотик, кожен погляд має значення. Пісня розповідає про справжнє кохання, що палає в серцях, про моменти близькості, які хочеться проживати знову і знову. І все це — під ритми, які змушують рухатись, незалежно від настрою чи погоди.
Можна перевірити фото через спеціальні програми
З початком повномасштабного вторгнення росії в інтернеті збільшилася кількість фейкових зображень. Їх легко підробити та в них легко повірити.
В Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як відрізнити справжнє фото від фейкового, - передає Інформатор.
Уважно розгляньте фото і зверніть увагу на:
Також варто звертати увагу на відповідність погоді, географічній топології, архітектурі, назві вулиць, номерам машин тощо.
«Кричуща назва чи підпис до фото. Приміром, такі як «шок», «сенсація», «терміново», «це фото видаляють звідусюди», «неймовірно» несуть ознаку маніпуляції й, ймовірно, можуть бути фейком», - розповіли в Мінцифрі.
Також, щоб зрозуміти фейкове фото чи ні, можна перевірити ресурс, на якому ви побачили таке фото. Чи є там інші схожі публікації із кричущими та маніпулятивними заголовками, які в нього охоплення, чи вказаний автор, першоджерело, додаткові матеріали.
Крім того, можна перевірити фото через спеціальні програми:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.