"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Можна перевірити фото через спеціальні програми
З початком повномасштабного вторгнення росії в інтернеті збільшилася кількість фейкових зображень. Їх легко підробити та в них легко повірити.
В Міністерстві цифрової трансформації України розповіли, як відрізнити справжнє фото від фейкового, - передає Інформатор.
Уважно розгляньте фото і зверніть увагу на:
Також варто звертати увагу на відповідність погоді, географічній топології, архітектурі, назві вулиць, номерам машин тощо.
«Кричуща назва чи підпис до фото. Приміром, такі як «шок», «сенсація», «терміново», «це фото видаляють звідусюди», «неймовірно» несуть ознаку маніпуляції й, ймовірно, можуть бути фейком», - розповіли в Мінцифрі.
Також, щоб зрозуміти фейкове фото чи ні, можна перевірити ресурс, на якому ви побачили таке фото. Чи є там інші схожі публікації із кричущими та маніпулятивними заголовками, які в нього охоплення, чи вказаний автор, першоджерело, додаткові матеріали.
Крім того, можна перевірити фото через спеціальні програми:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.