Як обрати якісну гуму на літо – на що звернути увагу при покупці

Читать на русском

Дізнайтесь, як вибрати якісну літню гуму для вашого автомобіля. Що краще: літня чи всесезонна гума? Поради та рекомендації щодо вибору

Читать на русском
Шини
Літні шини. Фото з відкритих джерел

Дізнайтесь, як вибрати якісну літню гуму для вашого автомобіля. Що краще: літня чи всесезонна гума? Поради та рекомендації щодо вибору

Якщо протектор гуми сильно зношується, вона більше не здатна виконувати свої функції, а безпека пасажирів та водія автомобіля залишається під питанням. Також необхідність замінити комплект гуми виникає, коли настає тепла пора року та погодні умови змінюються. Тому водію варто своєчасно провести таку процедуру.

Надійна літня гума для безпечного пересування

Цінова політика обраного виробника має значення, але економити при покупці комплекту автомобільної гуми не варто – від цього залежить комфорт пересування транспортним засобом та безпека всіх учасників дорожнього руху.

Проблема вибору якісної та довговічної гуми за адекватною ціною стоїть досить гостро, тому необхідно уважно вивчати технічну інформацію та параметри кожної моделі. Купувати потрібно лише ті автомобільні шини, що виготовлені перевіреними виробниками, мають гарантію та сертифікати якості.

Чому варто обрати саме літні шини в інтернет-магазині Gumma.ua, а не продовжувати користуватись всесезонними моделями:

  1. Вона забезпечує зчеплення з дорожнім покриттям при будь-яких погодних умовах.
  2. Завдяки продуманому малюнку протектора дає захист від аквапланування.
  3. Має високу керованість, стабільність та курсову стійкість.
  4. Тривалий час зберігає свої властивості та технічні характеристики навіть при експлуатації в умовах підвищених температур.
  5. Вона надає механічний та акустичний комфорт.

Подібні переваги сьогодні пропонують практично всі бренди, тому вибрати кращі літні шини буває доволі складно і в процесі необхідно уважно вивчати рейтинги, відгуки користувачів та оцінки експертів.

Рекомендації з вибору надійних літніх шин

В залежності від виробника літні автошини мають різний малюнок протектора, від особливостей якого залежатимуть зчіпні властивості, рівень витрати палива, а також шум в процесі керування автомобілем. Тому в першу чергу варто врахувати майбутні умови експлуатації шин, стиль водіння та рекомендації виробника автомобіля.

На які параметри необхідно звернути особливу увагу, коли виникає необхідність у покупці літнього комплекту гуми:

  1. Тип профілю – повний, високий або низький. Від нього залежатиме швидкість старту з місця.
  2. Особливості протектора – наскільки ефективно шина буде відводити зайву вологу з траси.
  3. Індекс швидкості в діапазоні від 130 км (М) до 300 км (Y).
  4. Навантаження – яку вагу буде витримувати шина при їзді на швидкості.

Найчастіше в продажі можна знайти симетричний ненаправлений дизайн протектора, який виступає класичним рішенням для пересування міськими вулицями та на трасі. Також уваги заслуговує асиметричний протектор, котрий забезпечує високу керованість та буде ефективним при різних погодних умовах.

Як замовити гуму на літо

Універсальним варіантом для більшості водіїв виступають літні асиметричні шини, які підходять на різні погодні умови. Варто пам’ятати, що чим ширші поперечні канавки протектора, тим більш шумною буде така гума.

В інтернет-магазині Gumma.ua можна замовити різні моделі літньої гуми від популярних вітчизняних і закордонних брендів: Nokian, Rosava, Dunlop, Michelin, Continental, Bridgestone, Kumho, Goodyear та інші. Доступна в каталозі продукція пройшла необхідні тести та перевірки, вона безпечна та відповідає міжнародним стандартам.

При виборі моделі варто орієнтуватись не тільки на вартість, а й точно підібрати необхідний типорозмір – ширину шини, висоту профілю, посадковий діаметр. Ця інформація надається виробником автомобіля та вказується у технічній документації, з якою треба ознайомитись до замовлення. Спеціаліст Gumma.ua проконсультує з будь-яких питань та допоможе зробити вірний вибір.

Рекламний матеріал

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.