У Сумській області протягом минулої доби під обстрілами опинилися 49 населених пунктів. Пошкоджені житлові будинки, транспорт та об'єкти інфраструктури
Російські війська за минулу добу 24 травня атакували десятки населених пунктів Сумської області. Внаслідок ударів загинув 24-річний чоловік, ще четверо людей дістали поранення. Під вогнем опинилися п’ять районів області. Також у регіоні зафіксували масштабні руйнування житла, транспорту та інфраструктури.
Про наслідки російських атак повідомили в Нацполіції. За даними правоохоронців, протягом минулої доби армія РФ обстріляла 49 населених пунктів у Сумському, Шосткинському, Охтирському, Конотопському та Роменському районах.
У Краснопільській громаді російський безпілотник атакував автомобіль. Внаслідок удару загинув 24-річний чоловік.

У Глухівській громаді через атаку дрона постраждав 75-річний чоловік. Ще один поранений - 55-річний чоловік - був у Миколаївській сільській громаді після скидання вибухівки з безпілотника.
У Середино-Будській громаді через удар російського БпЛА травм зазнала 57-річна жінка. Ще одна постраждала - 80-річна жінка - отримала поранення у Ворожбянській громаді після атаки ворожого дрона.

Також у низці населених пунктів області зафіксували пожежі та руйнування. Пошкоджені багатоквартирні й приватні будинки, господарські споруди, склади, транспорт та об’єкти інфраструктури. За інформацією поліції, російські війська застосовували КАБи, ударні та FPV-дрони, а також артилерію.
Слідчі відкрили кримінальні провадження за статтею 438 Кримінального кодексу України - воєнні злочини. Досудове розслідування триває.
Російські війська регулярно атакують населені пункти Сумської області. У ніч проти 23 травня російські війська масовано атакували регіон. Тоді поранення дістали 13 людей у Кириківській, Сумській, Великописарівській та Білопільській громадах. Пошкоджень зазнали житлові будинки, магазин, автомобілі, мотоцикл, комбайн та ангар.
Крім того, у ніч на 20 травня російські дрони атакували Конотоп. Один із "Шахедів" влучив у багатоповерхівку, через що в будинку обвалилися три поверхи. У місті також були пошкоджені адміністративні будівлі та житлові будинки.
17 травня під вогнем опинилися 19 громад області. Зафіксовано десятки обстрілів, пошкоджені житлові будинки, автомобілі та об’єкти інфраструктури. Загинув 52-річний чоловік, ще четверо людей зазнали поранень. Повітряна тривога в регіоні тривала понад 21 годину.