Очевидно, коли Трамп поговорить з Путіним, для нього стане зрозумілим, що з РФ немає сенсу домовлятись про щось. І що треба просто трошки ще додати спроможності Україні нанести мілітарні поразки Росії
Пісня заснована на реальних подіях. Черговий актуальний гумористичний шедевр Богдана Процишина, цього разу за будь-яким романом Михайла Булгакова.
Роз'яснення Міністерства охорони здоров'я України
Через військову агресію рф та окупацію деяких територій України багато людей з інвалідністю змінили своє місце проживання і переїхали в інші регіони. Часто трапляється, що під час переїзду документи, в тому числі медичні, втрачаються.
Про це повідомляє Інформатор з посиланням на Міністерство охорони здоров'я України.
Людям з інвалідністю, яким потрібно пройти медико-соціальну експертну комісію (МСЕК), слід діяти залежно від того, яка саме документація потрібна. У разі, якщо необхідно відновити документи, які знаходяться на тимчасово окупованій території, необхідно звернутися до органу соціального захисту, який володіє доступом до Централізованого банку даних осіб з інвалідністю і може зробити для людини витяг або звернутися до лікаря за місцем знаходження і повторно пройти МСЕК.
Якщо людина з інвалідністю знаходиться за кордоном, їй потрібно зв'язатися з сімейним лікарем в Україні та надіслати йому медичні документи. Відповідно лікар оформить направлення на проходження МСЕК. А комісія проведе експертизу заочно на підставі наданих документів.
Зазначимо, що під час дії воєнного стану та шести місяців після його припинення/скасування українці мають право звертатися до МСЕК для встановлення інвалідності заочно та незалежно від місця проживання. Тобто, якщо людина не має можливості приїхати до МСЕК, комісія може приймати рішення про встановлення інвалідності заочно на підставі направлення закладу охорони здоров’я.
Для відновлення медичної документації, а саме: результатів обстеження, лікування, проведених стаціонарних й оперативних втручань, а також реабілітаційних рекомендацій, — зверніться до сімейного або будь-якого іншого лікаря первинної ланки за місцем перебування. Лікар прийме рішення про відновлення медичних документів через електронну систему охорони здоров’я або проведе додаткові обстеження для відновлення подальшого лікування.
Нагадаємо, в Україні запустили гарячу лінію для людей з інвалідністю. Крім того, в Україні будуть робити другу бустерну дозу щеплення від COVID-19.
Також Інформатор писав, чи повернуть карантинні обмеження та які спалахи інфекційних хвороб загрожують Україні.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.