Головна
Україна
Події
11:22, 20 Липня
Информатор UA

Интро

В Україні запустилигарячу лінію для допомоги людям з інвалідністю. Вона працює цілодобово. Про це повідомляє Інформатор з посиланням на громадську організацію Fight For Right. Гаряча лінія працює цілодобово за номером 0 800 306 633. Дзвінки у межах України безкоштовні. Туди можна звернутися за допомогою з евакуацією (зокрема, медичною, а також транспортуванням лежачих), психологічними та юридичними консультаціями, ліками, продуктами, засобами гігієни та одноразовою фінансовою підтримкою. Ті, хто знаходиться за кордоном, можуть залишити заявку на пошті help@ffr.org.ua або у соціальній мережі організації. Нагадаємо, вУкраїні працює гаряча лінія для постраждалих від війни. Крім того, вУкраїні відновили виплати полоненим та звільненим з полону громадянам. Такожписав, як отримати фінансову допомогу, якщо дитина отримала поранення через війну. Підписуйтесь на нашTelegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналіІнформатор Live. Підписатися на канал у Viber можнатут.

В Україні запустили гарячу лінію для людей з інвалідністю: яку допомогу вони можуть отримати

Читать на русском
В Україні запустили гарячу лінію для людей з інвалідністю: яку допомогу вони можуть отримати

Дзвінки у межах України безкоштовні

В Україні запустили гарячу лінію для допомоги людям з інвалідністю. Вона працює цілодобово. 

Про це повідомляє Інформатор з посиланням на громадську організацію Fight For Right. 

Гаряча лінія працює цілодобово за номером 0 800 306 633. Дзвінки у межах України безкоштовні. Туди можна звернутися за допомогою з евакуацією (зокрема, медичною, а також транспортуванням лежачих), психологічними та юридичними консультаціями, ліками, продуктами, засобами гігієни та одноразовою фінансовою підтримкою.

Ті, хто знаходиться за кордоном, можуть залишити заявку на пошті help@ffr.org.ua або у соціальній мережі організації.

Нагадаємо, в Україні працює гаряча лінія для постраждалих від війни. Крім того, в Україні відновили виплати полоненим та звільненим з полону громадянам.

Також Інформатор писав, як отримати фінансову допомогу, якщо дитина отримала поранення через війну.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.