Як і де правильно обрати картини для вашого приміщення

Як правильно обрати картини для вашого приміщення

Як і де правильно обрати картини для вашого приміщення

Які картини купувати - намальовані або надруковані на полотні? Побачивши питання заголовку, багато хто знизує плечима - хіба не ясно, що оригінальні, намальовані картини кращі, адже оригінал завжди кращий за копію. Вірно, кращий, але при цьому і набагато дорожчий!

Значить мову треба вести про доцільність придбання того чи іншого художнього твору, дотримуючись при цьому співвідношення ціна \ якість \ терміни. І давайте відразу виключимо з нашого списку справжніх колекціонерів живопису - вони купують полотна не задля декорування приміщень і в даному випадку  наших порад не потребують.

Отже, уявімо ситуацію - вам хотілося б придбати кілька полотен для декорування власного будинку або офісу. Як правило, все частіше люди схиляються до вибору репродукцій відомих картин (приклади можна подивитися тут).

Ось основні шляхи та рекомендації в пошуках необхідного витвору мистецтва:

  1. Придбати картини, намальовані вручну художниками на ринку або у спеціальному місці вашого міста (завжди в містах є такі місця, де художники виставляють свої картини на продаж). Можна у вихідні, а саме в ці дні найчастіше йде торгівля картинами, відвідати таку імпровізовану виставку-продаж і придбати для себе рукописний шедевр місцевого Шишкіна або Рубенса. Не станемо називати твори місцевих маестро мазаниною, серед них трапляються добротні полотна, хоча найчастіше це будуть «самопальні» копії відомих картин або картини, написані за темами відомих сюжетів. Вибір їх буде досить обмежений, і якщо у вас є певні бачення ваших майбутніх інтер'єрів, знайти шукані варіанти серед місцевих пропозицій, швидше за все не вийде. Правда у картин місцевих художників знайдеться плюс - вони можуть коштувати не дуже дорого, в межах тисячі гривень, в залежності від розмірів. Чи треба платити навіть такі гроші за ці картини вирішувати вам. Якщо сподобався сюжет і виконання, то немає питань, купуйте і розміщуйте. Можливо, через багато років виявиться, що ви придбали полотно у майбутньому одного з найвідоміших майстрів і ця картина коштує мільйони доларів. Таке буває, правда, в основному у книгах та у кіно.
  2. Придбати оригінальні картини на офіційних виставках, вернісажах або аукціонах. Цей шлях гарантує вам полотна більш якісного виконання і офіційно тих,хто беруть участь там авторів, хоча заплатити за такі роботи вже доведеться в рази більше. Крім того цей варіант обмежений в часі і локації - проводяться такі заходи не завжди і тільки у певних містах. Так, сьогодні можна брати участь в аукціонах дистанційно, за допомогою інтернету, і якщо ваша задача неодмінно отримати картини, намальовані на полотні вручну і на вернісажах або аукціонах, то за наявності достатньої суми на їх придбання, це буде хороший спосіб отримати бажане. Хоч і не зовсім швидко, і зовсім не дешево.
  3. З настанням прогресу, з появою цифрових принтерів, універсальних сканерів і безпечних для здоров'я фарб для друку, у любителів живопису з'явилася можливість купувати полотна, що не написані, а надруковані на натуральному полотні. Тобто, якщо раніше можна було придбати копію відомої картини, виконану на папері і сумнівної якості, то тепер будь-який бажаючий може організувати у себе вдома маленький Ермітаж або Нью-Йоркський Музей Сучасного Мистецтва. Причому отримати необхідні картини не тільки у стовідсотковій відповідності оригіналу, але і у варіаціях вихідної картини за розмірами або за сегментами. Можна зробити з будь-якого полотна картину модульну, розбиту на декілька фрагментів за бажанням замовника. Де ж шукати такі картини, надруковані на полотнах, натягнуті на підрамники, тобто повністю готові до експозиції? Так у відповідних магазинах, які торгують предметами мистецтва, і в тому числі живописом. Вартість таких картин в середньому буде близько 1-3 тисяч гривень (теж в залежності від розмірів, кількості сегментів, націнки магазину і т.п.), а ось вибір ... Він, на жаль, в магазинах може не задовольнити ваші смаки і бажання. Тому як туди потрапляють картини, які магазини беруть на консигнацію, а це дуже обмежена кількість. Крім того сюжети там часто банальні, розраховані на смаки широких верств суспільства, а значить не дуже оригінальні, і не дуже різноманітні.
  4. І ще один шлях, який ми вважаємо оптимальним для приватних покупців і дизайнерських студій, що займаються професійним декором приміщень. Це придбання полотен онлайн в художніх студіях, типу АртФактору, ґрунтовно займаються друком і виробництвом картин на натуральних полотнах або синтетичних матеріалах. Такі міні виробництва мають високоточні цифрові принтери, обладнання для виготовлення дерев'яних підрамників, сушильні прилади, і головне каталог з десятків тисяч варіантів картин. Там ви впродовж одного дня можете обрати і замовити для своїх потреб висококласні полотна. Під будь-які розміри і в будь-якій кількості сегментів. Картини будуть виконані протягом тижня і доставлені до будь-якої точки країни, тим,який влаштовує вас офіційним перевізником. Вартість виконання таких картин буде нижчою, ніж у магазинах відсотків на сорок, за рахунок відсутності торгової націнки. У вас також буде прямий контакт з виконавцем і можливість не тільки обрати потрібний сюжет, а й отримати всі необхідні рекомендації та офіційні гарантії на готові вироби.

Безумовно, існують ще способи прикрасити свої приміщення творами мистецтва, ми тут перерахували основні. А можна навіть замовити у професійній арт-студії виконання картини на полотні з ескізом або малюнком, виконаним особисто вами. Або з «шедевром» вашої дитини на довгу пам'ять про її дитячу творчість. У студії таку роботу дизайнери акуратно перенесуть на полотно, вкриють лаком, зроблять потрібну натяжку і «одягнуть» у відповідну раму. Загалом, при бажанні доторкнутися до прекрасного і прикрасити ним свій будинок або приміщення для бізнесу, сьогодні ви без необхідних і бажаних полотен в будь-якому разі не залишитеся!

 

Як і де правильно обрати картини для вашого приміщення 1

Як і де правильно обрати картини для вашого приміщення 2

Рекламний матеріал

 

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube