Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Невдача не означає провал
Німецький готик-індастріал-метал колектив Lord Of The Lost за результатами голосування з 18-ма балами опинився на 26-му, останньому місці. Хоча не можна сказати, що пісня погана чи виступ жахливий. То чому ж німці зазнали такої нищівної поразки?
Євробачення можна розглядати як зріз європейського шоу-бізнесу, як репрезентативну вибірку. Там, як правило, завжди присутні виконавці різних жанрів та напрямків. Але не завжди перемагає найяскравіший чи найдостойніший конкурсант. Фішка Євробачення – щоби зірки для конкретного артиста зійшлися саме тут і зараз.
Lord Of The Lost виконують специфічну музику. Вона має багатьох прихильників, але Євробачення – це конкурс масової музики, розрахованої на звичайного середньостатистичного слухача. Потрібно не просто добре співати у добре поставленому номері. Потрібні харизма, чарівність, артистизм.
Музиканти з Lord Of The Lost дуже не люблять, коли їх порівнюють із Rammstein. Це правда, вони взагалі не Rammstein. Тіль Ліндеманн та його команда – це набір еталонних німців, у яких харизма хлюпає через край. Плюс чудова музика мілітаристського штибу, куди дуже добре вплітається сувора німецька мова. Аудиторія Rammstein безмежна по обидва боки Атлантики.
Lord Of The Lost також мають свою аудиторію. І це не аудиторія Євробачення. У 2006 році фінський гурт Lordi примудрився виграти Євробачення, працюючи у схожому з Lord Of The Lost стилі. При цьому фінів неможливо було сприймати серйозно з їхнім гіпержахливим вбранням та масками-зомбі, якими музиканти закрили обличчя. Стьоб чистої води, вирішили глядачі, весело та прикольно.
А от у німців цієї веселості не було. Вони себе піднесли серйозно та діловито. Результат – у таблиці голосування.
При цьому, повторимося, музика та виступ у німців були не найгіршими на цьому Євробаченні.
Раніше Інформатор писав, хто така співачка Лорін, яка виграла Євробачення-2023.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.