Як боротися із російською пропагандою в інтернеті

Читать на русском

Передати та перевірити інформацію ви можете 24/7

Читать на русском
Як боротися із російською пропагандою в інтернеті

Передати та перевірити інформацію ви можете 24/7

Поки російські ЗМІ поширюють пропаганду, називаючи геноцид в Україні постановкою, а окупантів, які знищують українські  міста та села, — визволителями, весь світ дізнається  жорстоку правду про криваву війну, яку розпочала та веде росія в Україні.

Про це повідомляє Інформатор із посиланням на Міністерство цифрової трансформації України

У цей час ми маємо тримати оборону на інформаційному фронті — не довіряти фейкам та боротися з ними. Для цього працюють боти, які допоможуть у цьому:

  • Скаржтесь і блокуйте головних російських пропагандистів, які підтримують війну і промивають мізки населенню РФ, в чаті, який доступний за  посиланням .
  • Чат-бот «Перевірка» допоможе визначити сумнівну інформацію у кілька кліків. Надсилайте повідомлення в соціальних мережах, фото, відео та посилання. Ваше повідомлення одразу потрапляє до команди, яка швидко перевірить інформацію за допомогою штучного інтелекту — він доступний за посиланням
  • Якщо бачите в соціальних мережах російську пропаганду, то подайте скаргу на такий пост та додавайте аккаунт в бот СБУ для блокування, який доступний за посиланням.

Нагадаємо, РФ поширює фейк про застосування ЗСУ хлору та фосфору. Крім того, в Україні запустили перший NFT-музей війни 

Також Інформатор писав, як у додатку «Дія» подати заявку на відшкодування втраченого майна через війну. 

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

 

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.