“Ми підтримуємо ідею посилення України. Я позитивно сприймаю, що Еммануель (Макрон) вже мав контакти з деякими лідерами. Поки що не хочу говорити деталі, бо ми в процесі. І я бачу, що є вже позитив від деяких лідерів щодо цього. Це непростий процес, ви розумієте, які в цьому ризики”
Наступний тиждень 16-22 грудня несе нам одразу дві добрі новини
“Любила одного” – історія про відданість і розчарування, які йдуть пліч-о-пліч, і про те, як непросто зберегти внутрішню силу, коли твою любов не прийняли.
У Пхеньяні наголошують, що загострення конфлікту з Південною Кореєю та США - це питання часу
Міністр оборони Північної Кореї Кан Сун Нам розповів про можливу ядерну війну на Корейському півострові. Він попередив, що це нібито неминуча подія. За думкою посадовця, основне питання тільки в тому, хто та коли її розпочне.
Про це повідомляють росЗМІ, оскільки заяву він зробив на форумі у Москві.
"Дії США демонструють, що вирішення проблеми Корейського півострова через діалог — це порожній звук. Питання не в тому, чи буде ядерна війна на півострові, а в тому, хто і коли її розпочне", - зазначив посадовець.
Це звернення він записав до учасників XI Московської конференції з міжнародної безпеки. Чиновник також додав, що в начебто США нібито "марять" ідеєю ядерної війни і "спонукають Південну Корею до активних дій". Саме тому Корейський півострів і Північно-Східна Азія начебто можуть стати осередком ядерної ескалації.
Також міністр оборони КНДР заявив, що переговори та діалог "не працюють у їх конфлікті з Південною Кореєю". Він вважає, що тільки фізична сила є єдиним засобом збереження миру і стабільності в регіоні.
Корейський конфлікт бере свій початок з капітуляції Японської імперії у 2-й світовій війні. Тоді півострів було поділено між двома державами, які воювали з японцями: США та СРСР. Радянські сили зайняли північ, США зайняли її південь. Цей поділ мав би бути тимчасовим, але через поділ зон впливу між державами, було створено 2 разних уряди з різними цінностями - комуністичний північнокорейський у північній та капіталістичний ліберальний уряд у південній частині.
Нестабільна політична ситуація призвела до Корейської війни 1950—1953 років. Після тяжких втрат з обидвох сторін, було підписано мирну угоду між США, Північною Кореєю та КНР. Південна Корея від підписання угоди відмовилась. Бої були припинені близько 22 години.
Раніше Інформатор повідомляв, що у Вашингтоні відбулася зустріч президента США Джо Байдена та очільника Південної Кореї Юн Сук Йоля. Зустріч була присвячена ядерній зброї та конфлікту з КНДР. Сполучені Штати вперше нададуть Південній Кореї центральну роль у стратегічному плануванні застосування ядерної зброї у будь-якому конфлікті з КНДР. Сеул в обмін на це не повинен розвивати власний арсенал ядерної зброї.
Також ми писали, що лідер Північної Кореї Кім Чен Ин наказав північнокорейським збройовим заводам збільшити обсяги виробництва зброї усіх типів. Це відбувається під час модернізації оборонного потенціалу країни в розпал війни росії проти України.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.